4. Pin de gelmedi

31 Ocak 2019
8
1
Merhabalar . 4. Kez pin istedim fakat o da gelmedi . Manuel doğrulamada açılmadı . Pin sorun gidericisinden mail yolladım ve cevap olarak 3 ay daha uzatıldı yazısı geldi . Kimlikle doğrulama yapmak istiyorum lütfen yardım edin

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Ara 2018
96
94
3-cü pin istemenizin ardından 4 hafta gçdiği süreyi hesaplayın. Ve kimlik fotonuzu net bir şekilde Adsensede manuel doğrulama için gönderin.

Teşekkürler

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Ara 2018
96
94
7 şubatta biticekti ama tekrardan pin i yeniden gönder yazisi çıkınca tıkladım bende . Manuel doğrulama henüz çıkmadı . 7 şubatta mı çikar acaba
Dediğim gibi,
3-cü pin istemenizin ardından 4 hafta gçdiği süreyi hesaplayın. Ve kimlik fotonuzu net bir şekilde Adsensede manuel doğrulama için gönderin.

Teşekkürler

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Ara 2018
96
94
Yok estary
4. Tıklamamda tarih bu sekilde degisti normalde 7 şubatta bitiyor 3. Pin nin süresi .
Başınızi ağrıttım biliyorum hakkınızi helal edin . Beklemekten cok sıkıldım
ne demek ben size yardımcı olmak için varım burda :)
Siz garanti olsun diye 10 şubatda deiğim gibi gönderin tekrardan . Bu sefer kabul edilicekdie umarım. Ama dediğimi unutmayın kimlik ön yüzünun fotosunu her bir yazı ayrıntılı bir şekilde gözükecek olarak gönderin. Ve doğum tarihinizin gmail hesabınızdaki doğum tarihiyle aynı olduğuna emin olun

Teşekkürler