4. PİN İSTEMEME RAĞMEN GELMEDİ.

cerenceylan0496

Üye
Üye
7 Eki 2018
1
1
3
Merhaba,
14 Nisan 2018'e kadar bir mcn ile çalışıyordum. 12 Haziran'da ilk şifremi istedim. Gelmedi. Sonrasında adres değişikliği yaptım ve yeni adresime 4 ağustosta istedim. yine gelmedi. 3'üncü şifremi 1 ay sonra tekrar istedim ve forumda 3'üncü pinimi istedikten 4 hafta sonra kimlikle doğrulama yapabileceğim yazıyordu. 4 haftanın sonunda yanı 4 ekim'de kimlikle doğrulama adsense hesabımda çıkmadı. bunun yerine tekrardan yeni şifre iste butonuna yönlendiriyor. acaba burada bir sorun olabilir mi? yeniden 4'üncü şifremi istemiş oldum. 12 ekim'de kanalımda reklam gösterimim kapanacak. reklam gelirlerimin kapanmasını istemiyorum.

konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

sevgiler,

kanal url: Ceren Ceylan

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhaba,
14 Nisan 2018'e kadar bir mcn ile çalışıyordum. 12 Haziran'da ilk şifremi istedim. Gelmedi. Sonrasında adres değişikliği yaptım ve yeni adresime 4 ağustosta istedim. yine gelmedi. 3'üncü şifremi 1 ay sonra tekrar istedim ve forumda 3'üncü pinimi istedikten 4 hafta sonra kimlikle doğrulama yapabileceğim yazıyordu. 4 haftanın sonunda yanı 4 ekim'de kimlikle doğrulama adsense hesabımda çıkmadı. bunun yerine tekrardan yeni şifre iste butonuna yönlendiriyor. acaba burada bir sorun olabilir mi? yeniden 4'üncü şifremi istemiş oldum. 12 ekim'de kanalımda reklam gösterimim kapanacak. reklam gelirlerimin kapanmasını istemiyorum.

konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

sevgiler,

kanal url: Ceren Ceylan

@cerenceylan0496 merhaba,

Öncelikle bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkürler. PIN ile ilgili uzun zamandır oldukça büyük sorunlarla karşı karşıyayız. PIN mektupları takipsiz bir şekilde PTT aracılığı ile gönderildiğinden;
- Posta kodunuzun doğru olması, size PIN mektubunuzun ulaşması için bir anahtardır,
- Postacınızın inisiyatifine kalmış bir dağıtım ile karşı karşıyasınız (Normal bir mektup-broşür gibi algılanıyor)
- Posta kutunuzu sık sık kontrol etmeniz ve konu komşuyu bilgilendirmeniz gerekiyor,
- Alel alede posta kutusu kenarına bırakılan bir mektup gibi değerlendirildiğinden çocuklar alıp kağıttan uçak bile yapabilirler,

gibi sorunlardan sonra, PIN mektubunuz hala ulaşmamışsa PIN sorun gidericisini deneyerek evrak gönderme şansına sahipsiniz. Hala doğrulama ile ilgili sorun yaşarsanız lütfen özel ileti yoluyla (konuşma başlat seçeneği) aşağıdaki bilgileri bana ulaştırın:

- Adsense için kullandığınız eposta adresiniz
- Yayıncı kimlik numaranız (ca-pub ile başlar rakamlarla devam eder)
- Edevlet kanalı ile temin edeceğiniz ikamet evrağınız
- TC ve seri nosunu kapatarak nüfus cüzdanı fotokopiniz

Göndereceğiniz bu bilgiler kontrol edildikten sonra ilgili birime yönlendirilecek ve hesabınızın uygunluk durumuna göre size geri dönüş sağlayacağız.

İyi dileklerimle