izmit temizlik
  • Lütfen forum kurallarımızı okuyarak konu açınız.
  • Aksi taktirde , kurallara uyumsuzluk halinde forum yönetimi sorumlu tutulamaz.

Adsense Hakkında Adresinizi doğrulamadığınız için ödemeleriniz şu anda duraklatılmıştır.

12 May 2019
29
19
Siteye Git
bu hata ile birlikte şifre istiyor benden. adresime gönderilmiş ama nereye gelecek sivas şarkışla yasin özver yazıyor yazılı bir belge mi gelecek yoksa e posta mı yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

Batuhan Aksoy

Yönetici
Yönetici
Geliştirici
Destek Ekibi
28 May 2019
195
63
Adresine posta gelecek yazili kagitta pin . Onu pin dogrula yazan yere gireceksin . Ama odemeler bolumune girip banka hesabi ekleyeceksin . Banka ibanini yazdiktan sonra formu doldurup tamam diyeceksin . Yazdigin ibana teyit amacli 30 kurus gelecek ornegin . Sonra banka hesabini dogrula diyip google tarafindan gonderilen 30 kurusu gireceksin zaten banka dogrula menusunu acinca iban hesabina gelen parayi yaziyorsun hersey onundeki formda yaziyor ve basittir zor degil . . Banka hesabin onaylanmis olacak bu seferde pinin adresine gelmesini bekleyeceksin . 2 ila 4 hafta suresi var. Bu arada banka dogrulamadan sonra pin gonderilir.

12 May 2019
29
19
Siteye Git
banka hesabı ekledim. Pin sadece adres olarak posta kodu ismim ve Sivas/Şarkışla yazıyor elime ulaşır mı acaba ? Adres güncelledim biraz önce ama işe yarar mı ?

Batuhan Aksoy

Yönetici
Yönetici
Geliştirici
Destek Ekibi
28 May 2019
195
63
Gelmez diye biliyorum . Cunki posta kodunuda yanlis yazsan gitmiyor . Bende pin bekliyorum normal faturadaki adresimi yazdim . Ama diger yetkililere bir danis . Eger pin gelmez ise 1.ci kez. Ikincide otomatik guncel adresle geliyor cunku ikinci pin isteyisinde adresin guncellenmis oluyor yeni pin talep ediyorsun.

12 May 2019
29
19
Siteye Git
benim adresim zaten sivas/şarkışla 58400 bu yazıyor ama ayrıntısı yok hangi kargo ile geliyor acaba veya neyle
bu durumu yanlış adrese gelmesini beklemeden güncel adrese yönlendiremez miyim

Batuhan Aksoy

Yönetici
Yönetici
Geliştirici
Destek Ekibi
28 May 2019
195
63
Hocam bende istanbul umraniyedeyim posta kodum var , acik adres yada fatura uzerindeki adresi vermessem nereden bulacaksin beni posta kodundan mi :) tam adres yazman gerekir nasil banka hesabi dogruluyorsan eksiksiz bir sekilde ,ayni sekil adreside yapman lazimdi . Gelip gelmemeyi diger yetkililere soralim benim bilgim pek yok.

12 May 2019
29
19
Siteye Git
Hocam bende istanbul umraniyedeyim posta kodum var , acik adres yada fatura uzerindeki adresi vermessem nereden bulacaksin beni posta kodundan mi :) tam adres yazman gerekir nasil banka hesabi dogruluyorsan eksiksiz bir sekilde ,ayni sekil adreside yapman lazimdi . Gelip gelmemeyi diger yetkililere soralim benim bilgim pek yok.
anladım teşekkür ediyorum başka bir yetkiliyi bekleyelim :) çok sağol

CetinbasCihat

Destek Ekibi
Destek Ekibi
23 Eki 2018
270
197
ptt de ismimi biliyorlar. umarım sadece Şarkışla/Sivas Yasin özver 58400 adresi ile teslim edilir.
Selamlar,

Büyük ihtimalle gelmeyecek, adresinizi güncellemişsiniz 2. pin gönderilirken güncel adresinize tekrardan gönderilir. PTT ile geliyor doğrudur ama PTT çalışanı adresinize bırakıyor, büyük ihtimalle uğraşmayacak. Bir şans bağlı olduğunuz PTT gidip sorabilirsiniz adres tam olmadığından dağıtıma çıkmayabilir. Bırakın Amerikadan gelen postayı 10 dakikalık bankadan PTT ile gelecek kart, bir harf yanlış yazdığım için dağıtıma çıkmadı :) PTT den almıştım aklınızda olsun :)

Batuhan Aksoy

Yönetici
Yönetici
Geliştirici
Destek Ekibi
28 May 2019
195
63
Selamlar,

Büyük ihtimalle gelmeyecek, adresinizi güncellemişsiniz 2. pin gönderilirken güncel adresinize tekrardan gönderilir. PTT ile geliyor doğrudur ama PTT çalışanı adresinize bırakıyor, büyük ihtimalle uğraşmayacak. Bir şans bağlı olduğunuz PTT gidip sorabilirsiniz adres tam olmadığından dağıtıma çıkmayabilir. Bırakın Amerikadan gelen postayı 10 dakikalık bankadan PTT ile gelecek kart, bir harf yanlış yazdığım için dağıtıma çıkmadı :) PTT den almıştım aklınızda olsun :)
Cevabın için teşekkür ederim . Bende gelmeyecek diye düşündüm.

30 May 2019
56
4
ptt de ismimi biliyorlar. umarım sadece Şarkışla/Sivas Yasin özver 58400 adresi ile teslim edilir.
Aynı dertten muzdarip iki insanız.

Bende her şeyi doğru yazdım, mahalleyi eski yaşadığım mahalle yazmışım.
Sokak, kapı numarası, kat numarası, il, ilçe, her şey doğru mahalle adı yanlış :/

Umarım ikimizde pinimize kavuşuruz.:D