Adsense Başvuru geri çekme

Kan28

Üye
Üye
16 Nis 2019
1
1
3
Merhaba Hayırlı forumlar benim sorunum biraz garip yanlışlıkla Yt kanalı adsense başvurusu yaptığım hesap diğer kanalımın adsense ile çakışmakta ve alttaki gibi hata almaktayım ama ben aktif olan adsensemi kapatmak istemiyorum başvurumu'da geri çekemiyorum. aşağıdaki gibi ekran kalıyor. Bunun böyle olması canımı sıktı :( Lütfen yardımlarınızı bekliyorum yani yanlışlıkla başvuru gönder desem 10 yıllık adsense gidecek :/ Screenshot_1.png

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

adsreklam

Üye
Üye
13 Nis 2019
11
12
3
Merhaba,

Bunun çözümü diğer açmış olduğunuz hesabı kapatmak veya kişisel bilgilerini telefon, adres, ad soyad vb. değiştirmek. başka çözümü bulunmuyor.

• Beğen

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Arkadaşlar Merhaba,

Bu konu ile ilgili olarak; değerli bir arkadaşımızın (@moreandmore) hazırlamış olduğu güzel bir makale mevcut. Lütfen o makaledeki adımları dikkatlice okuyup, takip ederek işlem yapın ve kesin çözüme ulaşın :)

Herşeye rağmen, sorununuzu çözüme kavuşturamazsanız lütfen bizimle tekrar iletişime geçin.

Kolaylıklar dilerim.

Doğukan Demir

Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com
@Yusuf ERGİŞİ benim konu hakkında bana yardımcı olma şansınız var mı:confused:
Merhaba,

Maalesef ürün uzmanı arkadaşlarında bu konuda yapabilecekleri tek şey size yönergeleri göstermektedir. Hesap iptal talebini sadece siz yollayabilirsiniz.

Saygılarımla,
Doğukan

AdSense Türkiye Forumu Destek Ekibi

• Beğen

Doğukan Demir

Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com
Doğukan bey ben zaten iptal etmek istemiyorum benim konum başka (y):ROFLMAO:
Merhaba,

Bu tür konu karışıklığını önlemek için lütfen konunuzu açıp cevap bekleyiniz. En kısa sürede sorularınıza cevap verilir.

Saygılarımla,
Doğukan

AdSense Türkiye Forumu Destek Ekibi