Adsense Çifte Hesap Hakkında.

ogunkapukaya

Üye
Üye
9 Mar 2019
3
0
1
Merhaba kolay gelsin 2018 kasım aylarında aldığım site adsense reklam onayı alamadığından yeni bir web sitesi açmak durumunda kaldım. Bu yeni açtığım web sitesi için oluşturduğum adsense hesabı çifte hesap engeline takıldığından şu anki kullandığım web sitesi incelemeye alınmadı. 14 Şubat 2019 tarihinde forum üzerinden google türkiye yetkilileri üzerinden yaptığım konuşma sonucu sorunu mail yolu ile göndermem ve 3 hafta beklemem istendi bu zaman zarfında maddi manevi zarar gördüm hala dönüş için bir mail gönderilmedi yardımlarınızı bekliyorum.

Doğukan Demir

Google Diamond Product Expert
Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com

Doğukan Demir

Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul

ogunkapukaya

Üye
Üye
9 Mar 2019
3
0
1
Sen benim yazdığım içeriği belli ki okumamışsın 14 şubat 2019 tarihinde google türkiye forum üzerinden sorunu paylaştım senin gönderdiğin linki göndererek mail yoluyla bana 3 hafta içinde dönecekleri söylendi 1 ay olacak hala bana geri dönüş olmadı maddi manevi zararım var

Doğukan Demir

Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
Tekrardan Merhaba,

Yazınızı okudum. Çift Hesap sorununa takılmışsınız.

(Google Ürün Uzmanı Arkadaşlar talep yollamışlarsa burayı okumalısınız.)
Google Forum ürün uzmanlarını ellerinde önceden hesap kapatma talebi yollama imkanları vardı. Ama artık o alındı. Artık siz önceki yanıtımda belirttiğim formu göndermeniz lazım. Ürün uzmanı arkadaşların gönderdiği talepler bildiğim kadarıyla otomatik olarak reddedildi.

(Eğer form ile talep yollamışsanız bunu okuyun)
Hala dönüş sağlanmadıysa önceki yanıtımda belirttiğim formu tekrar gönderin. Form arada kaynamış olabilir.

Saygılarımla,
Doğukan

Türkçe AdSense Formu Yardım Gönüllüsü

• Beğen
Tepkiler: CetinbasCihat

CetinbasCihat

Üye
Üye
23 Eki 2018
305
225
43
Selamlar,

Doğukan arkadaşımız gereken yanıtı vermiş, lütfen yetkili arkadaşlara saygılı olalım sitem etmeye gerek yok. Burada ki herkes gönüllü olarak yardım etmeye çalışıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Doğukan Demir