izmit temizlik

Adsense Çifte Hesap Hakkında.

9 Mar 2019
3
0
#1
Merhaba kolay gelsin 2018 kasım aylarında aldığım site adsense reklam onayı alamadığından yeni bir web sitesi açmak durumunda kaldım. Bu yeni açtığım web sitesi için oluşturduğum adsense hesabı çifte hesap engeline takıldığından şu anki kullandığım web sitesi incelemeye alınmadı. 14 Şubat 2019 tarihinde forum üzerinden google türkiye yetkilileri üzerinden yaptığım konuşma sonucu sorunu mail yolu ile göndermem ve 3 hafta beklemem istendi bu zaman zarfında maddi manevi zarar gördüm hala dönüş için bir mail gönderilmedi yardımlarınızı bekliyorum.
 

DoğukanDemir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
8 Mar 2019
163
174
Siteye Git
#4
9 Mar 2019
3
0
#5
Sen benim yazdığım içeriği belli ki okumamışsın 14 şubat 2019 tarihinde google türkiye forum üzerinden sorunu paylaştım senin gönderdiğin linki göndererek mail yoluyla bana 3 hafta içinde dönecekleri söylendi 1 ay olacak hala bana geri dönüş olmadı maddi manevi zararım var
 

DoğukanDemir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
8 Mar 2019
163
174
Siteye Git
#6
Tekrardan Merhaba,

Yazınızı okudum. Çift Hesap sorununa takılmışsınız.

(Google Ürün Uzmanı Arkadaşlar talep yollamışlarsa burayı okumalısınız.)
Google Forum ürün uzmanlarını ellerinde önceden hesap kapatma talebi yollama imkanları vardı. Ama artık o alındı. Artık siz önceki yanıtımda belirttiğim formu göndermeniz lazım. Ürün uzmanı arkadaşların gönderdiği talepler bildiğim kadarıyla otomatik olarak reddedildi.

(Eğer form ile talep yollamışsanız bunu okuyun)
Hala dönüş sağlanmadıysa önceki yanıtımda belirttiğim formu tekrar gönderin. Form arada kaynamış olabilir.

Saygılarımla,
Doğukan

Türkçe AdSense Formu Yardım Gönüllüsü
 

CetinbasCihat

Destek Ekibi
Destek Ekibi
23 Eki 2018
234
171
#7
Selamlar,

Doğukan arkadaşımız gereken yanıtı vermiş, lütfen yetkili arkadaşlara saygılı olalım sitem etmeye gerek yok. Burada ki herkes gönüllü olarak yardım etmeye çalışıyorlar.