Adsense değiştirme gözükmüyor

bont1907

Üye
Üye
6 Tem 2020
2
0
1
Merhaba arkadaşlar. Konuya şöyle başlayayım. Ben birinden kanal satın aldım ve aldıktan sonra bildim ki kanalın para kazanması için bir defa incelenme yollamış (ama tekrarlanan içerikten dolayı para kazanması açılmamış) yani adsenseye bağlamış kanalı. Ve şimdi yeniden başvurmam için ben 4000 saatın dolmasını bekliyorum lakin onun adsense hesabına bağlı olduğu için bilemiyorum para kazanma açılırmı açılmazmı. çünki bilmiyorum o adamın adsense hesabı hala aktifmi falan. Yani ben o adsense hesabını para kazanmaya başvurmadan nasıl değişe bilirim?

Ekli dosyalar

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    195.6 KB · Görüntüleme: 3

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
309
126
43
Yapmış olduğunuz bu işlem yasal değil bunu baştan belirteyim , siz kanalı google hesabı ile birliktemi aldınız, satan kişi bunun farkında idi vede bir nevi sizi kandırmış yada dolandırmış olabılır, siz bu kanaldan para kazanmaya başadığınız an , o kişi benim kanalım çalındı dediğinde o kanalı sizden alıp o kişiye geri verirler, çünkü google hesabı o kişinin adına düzenlenmiştir yasal olarak o kanal aldığınız kişiye aittir.
Eğer kanalı size satan kişi adsenseyide aynı hesap üzerinde açmışsa ,o adsense ye girmiş olmanız gerekiyor. Adsense satılamaz devir edilemez, adsense kişiye ait vergi numarasıdır.

bont1907

Üye
Üye
6 Tem 2020
2
0
1
Yapmış olduğunuz bu işlem yasal değil bunu baştan belirteyim , siz kanalı google hesabı ile birliktemi aldınız, satan kişi bunun farkında idi vede bir nevi sizi kandırmış yada dolandırmış olabılır, siz bu kanaldan para kazanmaya başadığınız an , o kişi benim kanalım çalındı dediğinde o kanalı sizden alıp o kişiye geri verirler, çünkü google hesabı o kişinin adına düzenlenmiştir yasal olarak o kanal aldığınız kişiye aittir.
Eğer kanalı size satan kişi adsenseyide aynı hesap üzerinde açmışsa ,o adsense ye girmiş olmanız gerekiyor. Adsense satılamaz devir edilemez, adsense kişiye ait vergi numarasıdır.
öncelikle cevabınız için teşekkürler. ama sadece para kazanmaya başvurmadan nasıl adsese hesabını değiştiririm onu sormuştum.