izmit temizlik
  • Lütfen forum kurallarımızı okuyarak konu açınız.Aksi taktirde , kurallara uyumsuzluk halinde forum yönetimi sorumlu tutulamaz.
  • Adsense Rehberi Aktif.
  • Acil ve hızlı destek alabilmek için , Konu açarken yazacağınız içerik bölümünün altından soru seçeneğini işaretlemelisiniz.

Adsense hesabım onaylanmıyor yaklaşık 1 yıl oldu

17 May 2019
16
6
Evet gördüğümüz ekran aynı. Benim son durumlardan anladığım kadarıyla tüm hesaplarınızdan o iptal formunu göndermeniz gerek, çünkü bana birinden "hesabınız kapatıldı" şeklinde cevap gelmesine rağmen problemim düzelmedi. Ben de 4 gözle buradan yetkililerden gelecek cevapları bekliyorum, umarım sorunlarımız çözülür. Teşekkür ederim.

25 Mar 2019
68
28
Evet gördüğümüz ekran aynı. Benim son durumlardan anladığım kadarıyla tüm hesaplarınızdan o iptal formunu göndermeniz gerek, çünkü bana birinden "hesabınız kapatıldı" şeklinde cevap gelmesine rağmen problemim düzelmedi. Ben de 4 gözle buradan yetkililerden gelecek cevapları bekliyorum, umarım sorunlarımız çözülür. Teşekkür ederim.
Hepsinden gönderdim. Ama durum maalesef aynı bende.
Uzun sürüyor yada pek ilgilenmiyorlar.
Adsense den biryere takılmadan para kazanmak çok zor.

DoğukanDemir

AdSense Gümüş Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
8 Mar 2019
283
224
Siteye Git
Merhaba DoğukanDemir, adsenseden her zaman ki cevabı aldım, bununla ilgili de cevabınızı bekliyorum, şimdi ne yapmalıyım.

Merhaba halilgurbuz, ben bu formu diğer hesabım için de yollamıştım, ondan cevap gelmiş yani yaklaşık 2 ay sonra geldi bu cevap, şimdi kiü hesabım için yolladığım henüz 1 hafta oldu hala bir sonuç yok. Acaba siz adsense hesabınıza girdiğinizde hangi mesajları görüyorsunuz, sizde de şu mesajın aynısı mı yazıyor;

• Başka bir AdSense hesabınız olmamalı. Kişi başına yalnızca bir hesaba izin veririz. Başka bir AdSense hesabınız varsa yenisini kullanmak için lütfen bu hesabı kapatın.
Merhaba,

Tekrar form yollayın bu sefer çift hesap sorununa neden olan tüm hesaplarınızın kapatılmasını isteyin. Kapatılmamasını istediğiniz AdSense hesabınızın Yayıncı numarası ile e-posta adresini de sizinle iletişime geçen yetkili arkadaşa bildirin.

Saygılarımla,
Doğukan
AdSense Türkiye Forumu Destek Ekibi

17 May 2019
16
6
Merhaba @DoğukanDemir,

Formu tekrar gönderdim ve benimle iletişime geçilmesini bekliyorum; bundan önce hiç iletişime geçen de olmamıştı umarım bu sefer olur. Gelişmeleri yine buradan yazacağım, çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

DoğukanDemir

Destek Ekibi
8 Mar 2019
283
224
Siteye Git
Merhaba @DoğukanDemir,

Formu tekrar gönderdim ve benimle iletişime geçilmesini bekliyorum; bundan önce hiç iletişime geçen de olmamıştı umarım bu sefer olur. Gelişmeleri yine buradan yazacağım, çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
Merhaba,

Rica ederim. Cevaplarınızı bekliyoruz.

Saygılarımla,
Doğukan

17 May 2019
16
6
Merhaba, bugün 5. akşam olmasına rağmen bana hiç bir bilgilendirme ya da iletildi diye bir mail bir şey gelmedi, ne dersiniz tekrar göndermeli miyim?

DoğukanDemir

Destek Ekibi
8 Mar 2019
283
224
Siteye Git
Merhaba,

Cevap gelmesi yoğunluğa bağlı olarak 2-3 hafta da sürebilir.

Saygılarımla,
Doğukan

17 May 2019
16
6
Tekrar merhaba,

Yarın tam 3 hafta dolmuş oluyor, bana hiç bir mail ve bilgilendirme gelmedi. Eğer formu tekrar gönderirsem, formu cevap gelmeden 3. kez göndermiş olacağım. Ne yapmalıyım, lütfen yardımcı olun, teşekkürler.

28 May 2019
25
19
Merhaba, ben bu konularda bilgili değilim; ancak sitenizde birkaç yazıya baktığımda aklıma gelen ilk şey şu oldu:
Acaba yazının başına kendi cümlelerinizle biraz konuyu anlatsanız daha iyi olabilir mi?diye düşündüm. Şarkı sözü var sadece. Bu kopya olarak sitenizi gösterebilir.
Dm Bb nin anlamı ne? Bunlar ne işe yarıyor...gibi sorulara cevap niteliğinde ya da bilgilendirecek biraz açıklama yapsanız nasıl olur? Siteme gelen kişi bunun ne olduğunu zaten biliyordur diyebilirsiniz. Konuya hakim olmadığım için örnek olarak belirttim. Kısaca konuyla alakalı bir şeyler yazmanız, bilgilendirici ve yeni öğrenenler için yol gösterici bir yazı hem içeriğinizi daha zenginleştirmiş olacaktır hem de içeriğinizi kopya durumundan kurtaracaktır kanaatimce.
Not: Sadece bir ziyaretçi olarak fikrimi belirttim.

Son düzenleme:

DoğukanDemir

Destek Ekibi
8 Mar 2019
283
224
Siteye Git
Merhaba,

@Bir Misafir teşekkürler!

@kayaugur08 :
3 Hafta Geçmesine Rağmen Yetkili Arkadaş Bana Ulaşmadı Neden?
AdSense size cevap verir lakin bazı şartları karşılamanız gerekmektedir.
  1. AdSense kullanabilmek için 18 yaş ve üzeri olmanız gerekmektedir. 18 yaş altındaysanız cevap vermez.
  2. Hesap sahibinin siz olduğunun doğrulanması gerek. Bunun için ödeme ve/veya hesap adınızın yasal (kimlikteki) adınız olması gerekmekte. Hesap sahibi olduğunuz doğrulanmazsa size geri dönüş yapılmayabilir.
Diğer durumlarda AdSense yetkilileri size geri dönüş yaparlar. Ama tahmin edebileceğiniz üzere bu biraz uzun sürebilir. Çünkü çok fazla form geliyor kendilerine. 3 hafta içinde cevap verilmezse formu tekrar göndermeyi deneyiniz. Ayrıca formu da doğru doldurunuz.

Peki Talebime Cevap Gelmezse Ne Yapmalıyım?
Önerebileceğim tek şey formu tekrar yollamanızdır. Çünkü tek şansınız bu.

Saygılarımla,
Doğukan