adsense hesap devre dışı

tolgahan571

Üye
Üye
10 Nis 2018
7
5
0
selam adsense hesabım 15 mart tarihi itibari ile gecersiz etkinlikten dolayı devre dışı bırakıldı

kapsamlı itiraz formu göndermeme ragmen 25 gün geçmesine rağmen olumlu ya da olumsuz dönüş yapmadılar

bu konuda ne yapa bilirim

• Beğen
Tepkiler: Cihat Özgen

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,348
1,420
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
selam adsense hesabım 15 mart tarihi itibari ile gecersiz etkinlikten dolayı devre dışı bırakıldı

kapsamlı itiraz formu göndermeme ragmen 25 gün geçmesine rağmen olumlu ya da olumsuz dönüş yapmadılar

bu konuda ne yapa bilirim

Merhabalar,

Genellikle itiraz durumlarında kimi kullanıcıların itiraz durumlarına göre bir aylık bir inceleme süreci olabiliyor. Kesinlikle bir yanıt alırsınız ancak, olumsuz yönde olması muhtemeldir. Bu durumu size üzülerek iletiyorum, çok haklı bir neden görülmedikçe politikalar çok sert işlediğinden olumsuz geri dönüş yapılıyor. Bizlerin politikalar ekibine müdahale yada rica şansı malesef olmuyor. Her ekip kendi bağımsız bir kurum gibi işlem yapmaktadır. Bir aylık bir süreçte bir yanıt almazsanız lütfen bizimle tekrar iletişime geçmenizi rica ediyorum.
Sağlıcakla kalınız

tolgahan571

Üye
Üye
10 Nis 2018
7
5
0
Merhabalar,

Genellikle itiraz durumlarında kimi kullanıcıların itiraz durumlarına göre bir aylık bir inceleme süreci olabiliyor. Kesinlikle bir yanıt alırsınız ancak, olumsuz yönde olması muhtemeldir. Bu durumu size üzülerek iletiyorum, çok haklı bir neden görülmedikçe politikalar çok sert işlediğinden olumsuz geri dönüş yapılıyor. Bizlerin politikalar ekibine müdahale yada rica şansı malesef olmuyor. Her ekip kendi bağımsız bir kurum gibi işlem yapmaktadır. Bir aylık bir süreçte bir yanıt almazsanız lütfen bizimle tekrar iletişime geçmenizi rica ediyorum.
Sağlıcakla kalınız

kapsamlı itiraz ettim
yapılan gecersiz etkinlik kontrolumun dışında gerçekleşmiş

son olarak bir aylık süre dolmasını bekleyeyim sonra buraya tekrar dönüş yaparım

tolgahan571

Üye
Üye
10 Nis 2018
7
5
0
Merhaba tolgahan571;
Hesabınız neden kapatılmış olabilir ? Sebepleri Sıralayım hemen;

1-Kendi Reklamınıza tıklamak,
2-TBM, Tıklanma verilerinizi herhangi bir sosyal meride veya forumlarda ekran görüntüsü paylaşmanız durumunda, (Toplam kazanç paylaşılabilir)
3-Birden fazla hesabı aynı IP üzerinden kontrol etmek en önemli sebeplerden birisidir,
4- +18 içerik üretmeniz durumunda,

Anlık olarak aklıma gelenler bunlar. Lütfen bunlara dikkat ediniz. İyi Çalışmalar...

hocanın inanın sizin yukarıda saydıklarınızın hiçbiri bende yok

• Beğen
Tepkiler: battal

tolgahan571

Üye
Üye
10 Nis 2018
7
5
0
Buradaki linkte ban sebeplerini yazdım.

https://adsenseturkiye.com.tr/konu/ayrintili-aciklamali-ban-sebepleri.22/

Neden banlandığınıza dair bir e-mail almış olmanız gerekiyor. Sebebini araştırarak, bu sebebi düzelterek ilerlemenizi tavsiye ederim. İyi Çalışmalar, bol kazançlar.

mail aldım hocam 25 gün önce mailde gecersiz etkinlik hesabınızda tespit ettik diyor
bende hiç bir şekilde kendi reklamlarıma tıklamadım

hatta google analitik şifremi bile itiraz forumda belirttim

tolgahan571

Üye
Üye
10 Nis 2018
7
5
0
Google amcamız bu konuda :

Geçersiz etkinlik bir reklamverenin maliyetlerini veya bir yayıncının kazançlarını yapay olarak artıran tüm tıklama ve gösterimleri içerir. Geçersiz etkinlik, kasıtlı olarak sahte trafiğin yanı sıra yanlışlıkla yapılan tıklamaları da kapsar.
Bu tür etkinlikler şunları içerir ancak bunlarla sınırlı değildir:
  • Kendi etkin reklamlarını tıklayan yayıncılar tarafından gerçekleştirilen tıklamalar veya gösterimler
  • Bir veya daha fazla kullanıcı tarafından oluşturulan yinelenen reklam tıklamaları ve gösterimleri
  • Yayıncıların kendi reklamlarının tıklanmasını teşvik etmesi (örnekler arasında kullanıcıları reklamları tıklamaya teşvik eden dil kullanımı, çok sayıda yanlışlıkla tıklamaya neden olabilen reklam uygulamaları vb. olabilir)
  • Otomatik tıklama araçları ya da trafik kaynakları, robotlar ve diğer aldatıcı yazılımlar

demiş.

Eğer reklamlara sizin tıklamadığınızdam eminseniz Google amca

Üçüncü bir tarafın, geçersiz tıklama etkinliğinden şüpheleniyorsanız, bu durumu trafik kalitesi ekibimize bildirmek üzere bu formu kullanın.

demiş :)

Kaynak : AdSense Yardım

Umarım yardımcı olur sizlere.
hocam o formun aynısını 25 gün önce doldurdum ama halen olumlu ya da olumsuz cevap gelmedi
zaten konuyu o yuzden actım

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,348
1,420
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Tolgahan selam,

Mutlaka geri dönüş sağlanıyor, detaylı incelemeye tabi olmuş olabilirsiniz. Trafiğiniz ve etkinlikleriniz itiraz metninize göre incelenecek ve size en fazla 4 hafta içinde olumlu yada olumsuz geri dönüş sağlanacaktır. Bu süre içinde bir gelişme olmaz ise lütfen tekrar bizimle iletişime geçin. Temennimiz olumlu yönde bir cevap almanız yönünde olucaktır.

İyi dileklerimle

.

Son düzenleme:

tolgahan571

Üye
Üye
10 Nis 2018
7
5
0
Merhabalar,

Sağlıcakla kalınız

tekrardan selam
daha önce malum konu açtım

adsense gecersiz etkinlik nedeniyle hesabım 1 aydan fazla süredir devre dışı bırakıldı
itiraz formu oluşturup göndermiştim 1 aydır bana olumlu ya da olumsuz dönüş yapılmadı henüz

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ