Adsense İki hesap Sorunu ACİL YARDIM

mustafa arıcı

Üye
Üye
17 Ara 2018
3
1
3
Merhaba adsense ilgili sorun yasıyouz iki hesap tespit edilmiştir digerini kapatınız diye.Fakat diger hesabım bundan 7 yıl once çalınmıstı ve eski hesabıma kesınlıkle ulasamıyorum bu yuzdende herhangi bir iptal işlemı yapamıyorum.kapatılması ıstenılen adsense hesabının mail adresi mustafa.can6753@gmail.com dur.Aktif edilmesi istenılen yayıncı kımlıgım pub-7479772536447773 threegonometri@gmail.com mail adresidir.Yardımlarınıza

mustafa arıcı

Üye
Üye
17 Ara 2018
3
1
3
Teşekkür ederim cevabınız ve ilginiz için fakat 15 gun oldu yusuf beye ulasmaya calısıyoruz birturlu ulasamadık kendısıne ve bu durumun bizim için aciliyeti önemlidir.Kendilerinin en yakın zamanda bize yardımcı olacagından bu sorunu çözume ulastıracagından hiçbir şüphemiz yok en kısa surede çozulmesı en buyuk ricamiz ve talebımızdır.Şimdiden teşekkür ederiz yardımlarınızı beklıyoruz

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Arkadaşlar merhaba,

Yaşanan bu genel problemle ilgili Mühendisler yoğun bir çalışma içindeler ve tüm kullanıcıların sorunları (kendilerinden kaynaklı değilse) giderilecektir. Sistemsel yada teknik olarak mı yoksa kullanıcı bazlı sıkıntı mı onu çözüme kavuşturmaya çalışıyorlar. Bu tespitleri Google Bot (örümcek) tarayıcı yaparak ilettiği için, manuel olarak tek tek herkesin yaşadığı bu durum incelemey girmiş durumda. Ya toplu olarak geri dönüş sağlayacaklar, yada bu durum biraz zaman alacak gibi.

Sizi bilgilendireceğim, sabrınız için teşekkür ederim.