Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

Hesap Sorunları Adsense kimliğim doğrulanamıyor

BarkınWasHere

Üye
Üye
Merhaba abi ben 16 yaşında bir YouTube içerik üreticisiyim. Birkaç gün önce 10$ sınırını geçip kimlik doğrulama kısmına geldim benden ödeme alabilmem ve evime pin ginderilebilmesi için kimliğimin ön yüzünü istendi ve attım. attım ama kimlik doğrulama kabul edilmedi. Bunun neden olduğu hakkında ve ne yapabileceğim hakkında hiçbir fikrim yok hiç kimse geri dönüş yapmadı Google tarafından. Daha sadece 1 kez kimlik attım bir kez daha atabilirim galiba yardım eder misiniz yanlış bişey yapmak istemiyorum 16 yaşında olduğum için mi oluyor böyle acaba ?
Babamın kimliğini mı atssm kabul olur mu acaba? lütfen yardım edin. böyle bir metin yazmıştım ama cevap veremiyorum niyeyse yeni konu açmak zorunda kaldım kusura bakmayın. cevabım: 18 yaş altı fazlasıyla youtuber var zaten bende banka hesabı olarak babamın banka hesabını ekleyecektim 200 tl eşiğine ulaşınca ama şuanda bu şey var ve ben maalesef hiçbişey yapamıyorum ne yapmam gerektiği hakkında yardımcı olabilir misiniz ?

Ekli dosyalar

Must Leisure

Üye
Üye
Ben bu konuya cevap vermiştim , başka bir konumu açtınız, orda size ne yapmanız gerektiğinide yazmıştım , o konudan devam edin

Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8