izmit temizlik
  • Lütfen forum kurallarımızı okuyarak konu açınız.Aksi taktirde , kurallara uyumsuzluk halinde forum yönetimi sorumlu tutulamaz.
  • Adsense Rehberi Aktif.
  • Acil ve hızlı destek alabilmek için , Konu açarken yazacağınız içerik bölümünün altından soru seçeneğini işaretlemelisiniz.

Adsense Nasıl Alınır? AdSense onayı almam ne kadar sürer

21 Haz 2019
13
0
Siteye Git
Sitemi açalı 1 ay gibi bir süre oldu açtığım günden beri sitemi hiç boş bırakmamaya çalışıyorum ve elimden geldiğince gündemde olan haberleri paylaşmaya çalışıyorum.
AdSense kayıt oldum fakat adsense hakkında çok bir bilgim olmadığı için ne yapıcağımı bilmiyorum sitemin yanında şuan Hazır hale getiriliyor... yazıyor hazır olması ne kadar sürer birde adsense kabul edilmek için sitem her şeyi karşılıyormu bakabilirmisiniz.Okuduğunuz içi teşekkür ederim.
sitemin linki : https://www.teknokuzgun.com

Unflix

Üye
Üye
21 Haz 2019
28
9
Tema çok iyi. Tasarımsal olarak da iyi adsensenin en sevdiği temalardan seçmişsiniz. fakat makaleleriniz 50-150 kelime arasında değişiyor. Sosyal medya iletişim adresi eklenmiş hakkımda iletişim ve gizlilik politikası da eklenmiş fakat hakkımda sayfasına tıklanmıyor. Etkiketler gayet güzel seçilmiş başlıktaki anahtar kelimeler. fakat etiketleri kısa tutarsanız 1 makale için max 7 daha iyi olur. şu an sitenin tek sorunu gördüğüm kadarıyla hakkımda kısmından ziyade makaleler çok ama çok kısa

sezginguler_

Destek Ekibi
Destek Ekibi
18 Haz 2019
55
27
Siteye Git
Paylaşımlarınız özgü ve size ait olmalı ayrıca paylaşımlarınızın çok veya az olması önemli değil açıkçası ziyaretçi kitleniz çok olması gerekiyor bu çok önemli yoksa adsense onaylamıyor siteniz henüz uygun olmadığını söyleyebilir. ;) başvuru süresi yoğunluğa bağlı ben 4 - 5 gün içinde onay aldım

21 Haz 2019
13
0
Siteye Git
Tema çok iyi. Tasarımsal olarak da iyi adsensenin en sevdiği temalardan seçmişsiniz. fakat makaleleriniz 50-150 kelime arasında değişiyor. Sosyal medya iletişim adresi eklenmiş hakkımda iletişim ve gizlilik politikası da eklenmiş fakat hakkımda sayfasına tıklanmıyor. Etkiketler gayet güzel seçilmiş başlıktaki anahtar kelimeler. fakat etiketleri kısa tutarsanız 1 makale için max 7 daha iyi olur. şu an sitenin tek sorunu gördüğüm kadarıyla hakkımda kısmından ziyade makaleler çok ama çok kısa
50-150 kelime arası makaleleriniz değişiyor demişsiniz en az ne kadar kelime yazmak yararıma olur
cevap veren herkese teşekkür ederim.