Adsense Reddedildim - Siteniz reklam göstermeye hazır değil

corpex

Üye
Üye
14 May 2019
8
10
3
İzmir
www.metin2hilesi.com
Merhaba

Başvuruda bulunduğum Sitem: Sandığımdaki Keçeler | El yapımı keçe tasarımları, Kitap Kılıfı, Cüzdan, Ayraç, Bardak Altlığı

Başvurumun reddedilme sebebi olarak: " Sitenizde sitenizin henüz reklam göstermeye hazır olmadığı anlamına gelen bazı politika ihlalleri bulduk. Sitenizin AdSense Program Politikaları'na uyduğundan emin olun. "

Yazılmış. Ancak net olarak bir sebep belirtilmemiş mailimde de keza öyle net bir reddedilme sebebi yazılmamış.

Sizce reddedilme sebebi nedir? Neyi düzeltmeliyim?

@Yusuf ERGİŞİ @Cihat Özgen @DoğukanDemir

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

papiciko

Üye
Üye
2 May 2019
6
10
3
Merhaba

Başvuruda bulunduğum Sitem: Sandığımdaki Keçeler | El yapımı keçe tasarımları, Kitap Kılıfı, Cüzdan, Ayraç, Bardak Altlığı

Başvurumun reddedilme sebebi olarak: " Sitenizde sitenizin henüz reklam göstermeye hazır olmadığı anlamına gelen bazı politika ihlalleri bulduk. Sitenizin AdSense Program Politikaları'na uyduğundan emin olun. "

Yazılmış. Ancak net olarak bir sebep belirtilmemiş mailimde de keza öyle net bir reddedilme sebebi yazılmamış.

Selamlar,

Bunun nedeni büyük ihtimal ile sitenin uzantısıdır. Google .tk uzantılı siteleri çok desteklemez benden size tavsiye .com .net gibi google ın desteklediği uzantıları kullanmak.

Cihat Özgen

Yönetici
Geliştirici
Emekli - Yaşlı
Webmaster
10 Nis 2018
580
567
280
Rusya
www.cihatozgen.net.tr
Merhaba

Merhaba

Sitenizi inceledim. Tk domaini ücretsiz verilen alan adı. ve bir diğer husu ise bu siteye onay alamassınız Adsense'nin belirtmiş oldugu politikaya ugun birşey göremedim.

Daha yeni bir alan adı alıp com/Net/Org vs alıp sitenin kulanıcılara hitap ede bilmesi için görsek ve özgün makale olması gerekmektedir.

dediğim gibi ne yazikki bu siteye onay alamassınız

corpex

Üye
Üye
14 May 2019
8
10
3
İzmir
www.metin2hilesi.com
Merhaba

Sitenizi inceledim. Tk domaini ücretsiz verilen alan adı. ve bir diğer husu ise bu siteye onay alamassınız Adsense'nin belirtmiş oldugu politikaya ugun birşey göremedim.

Daha yeni bir alan adı alıp com/Net/Org vs alıp sitenin kulanıcılara hitap ede bilmesi için görsek ve özgün makale olması gerekmektedir.

dediğim gibi ne yazikki bu siteye onay alamassınız

Bu site el yapımı tasarım yapıp satış yapmak için dizayn edilmiş. Tamam .tk yerine .com aldım diyelim hiç mi şansım yok bu makalelerle veya bu makalelere biraz daha fazla yazı eklesem farklı açıklamalar keçe ve keçe tasarımı hakkında bilgi makaleleri de eklesem bunların yanına sizce alabilir miyim onayı

• Beğen

Cihat Özgen

Yönetici
Geliştirici
Emekli - Yaşlı
Webmaster
10 Nis 2018
580
567
280
Rusya
www.cihatozgen.net.tr
Bu site el yapımı tasarım yapıp satış yapmak için dizayn edilmiş. Tamam .tk yerine .com aldım diyelim hiç mi şansım yok bu makalelerle veya bu makalelere biraz daha fazla yazı eklesem farklı açıklamalar keçe ve keçe tasarımı hakkında bilgi makaleleri de eklesem bunların yanına sizce alabilir miyim onayı
malesef üzgünüm

• Beğen
B

Batuhan Aksoy

Misafir
Alan adını blogspot olarak alırsan daha rahat edersin. Eğer ücret vermek istemiyorsan.

türk

Üye
Üye
6 Haz 2019
5
1
3
Bence sitendeki yazıları daha uzun yap. Ve temanı değiştir. Ücretsiz bir tema arıyorsan şu linke göz at.: Free Blogger Templates | ThemeXpose
Sitenin temasını değiştirdikten ve yazıları daha uzun yaptıktan sonra tekrar başvur. Umarım onaylanır.