izmit temizlik

AdSense Türkiye Destek Forumu

Cihat Özgen

Yönetici
Yönetici
Destek Ekibi
10 Nis 2018
365
340
Siteye Git
#1

AdSense Türkiye Destek Forumu

https://adsenseturkiye.com.tr

Değerli yayıncılar, destek adına büyük bir eksikliği kapatmak ve sizlere daha iyi hizmet vermek adına:

Bahse konu sizlere destek amaçlı kurulmuş yapının, Resmi Google Şirketi ile hiç bir alakası ve resmi bağlantısı yoktur. Tamamen siz değerli kullanıcılara yönelik hazırlanarak ve ek destek sağlayacak kurumsallaştırılmış bireysel bir yapı ile hizmet verecektir.

AdSense Türkiye 'Yorulmadan Kazanın'.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
10 Nis 2018
653
603
Siteye Git
#4
Hayırlı olsun, Çok faydalı olacağını, güzel yerlere geleceğini düşündüğüm bir site, tasarım ise harika olmuş. Başarılar.
Oltan Hocam,

Böylesi güzel dilekleriniz ve temennileriniz için içtenlikle teşekkür ediyoruz. Sizlere yardımcı olmak ve destek olmaktan mutluluk duyarız.

Sağlıklı ve huzurlu günler dileriz..
 

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
10 Nis 2018
653
603
Siteye Git
#6
Forum sitesi çok güzel bir bir görünüşe sahip ve konusu da en çok merak edilen Adsense üzerine olması güzel olmuş . Hayırlısı olsun yönetici ve üyelere inşAllah...
Çok çok teşekkürler 🙏🏻 Sizler için burada olacağız ☺️

.
 

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
10 Nis 2018
653
603
Siteye Git
#8
Değerli arkadaşlar,

AdSense'in 15. kuruluş yıldönümünü büyük bir coşku ve heyecanla kutluyorum. AdSense sayesinde Kimileri AdWords üzerinden reklam vererek AdSense platformu sayesinde şirketinin karlılığını arttırarak ciddi ve güzel kazançlar elde ederken, bir çok yayıncı ise reklamları hedefine uygun şekilde yayınladığı için okul masraflarını, tatil masraflarını, arabasını ve hatta geleceğe yönelik planlarını yaptı. Dürüst ve ekosisteme (reklam verenler-yayıncılar) zarar vermeyecek şekilde bu platformda bulunan herkes kısaca kazandı ve kazanmaya devam edecek. Bu doğrultuda platform çizgisi içinde kalabilmek için, süreklilik arzedecek şekilde sürdürülebilir bir kazanç sağlamak için, politikalara uygun olarak ve araştırmacı kimliğimizi ön plana çıkararak sürekli yenilikler peşinde olmamız ve daha çok çalışmamız gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyorum.

Herkese sağlıklı günler eşliğinde bol kazançlar diliyorum. Bu arada aramıza yeni katılan ve konusunda oldukça uzman çok değerli @Arzu Çevikalp 'de artık bizlerle, sizlerle olacaktır. Müthiş bir hanımefendi kişiliği, araştırmacı ve yazar kimliği ile 4 dil bilen değerli uzman arkadaşımız aynı zamanda http://arzucevikalp.net web sitesinin kurucusu ve yöneticisidir. Bir çok alanda kendisinden destek alabileceğiniz arkadaşımıza sizler adına 'Hoşgeldiniz' diyorum. :)

Sevgiyle, sağlıcakla kalınız.


.