Ayın 25 i ve ne mail geldi ne para

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Ara 2018
164
193
43
Merhabalar, adsense hesabınızda her hangi bir uyarı bantı yok ise, ödemeleriniz ayın 21-26si yapılmaktadır. Bununla ilgili resmi makaledede belirtilmişdir. Resmi makaleyi alta kopyalıyom incelleyiniz.

AdSense ödeme döngüsü aylıktır. Ay boyunca tahmini kazançlarınız tahakkuk eder, takip eden ay başında kazançlarınız kesinleşir ve "İşlemler" sayfasındaki bakiyenize eklenir. Bakiyeniz ödeme eşiğini aşarsa ve herhangi bir ödeme bekletmenizyoksa ödemeniz ayın 21'i ila 26'sı arasında yapılır. Ödemeyi tam olarak ne zaman alacağınız; bulunduğunuz saat dilimine, ayın 21. gününün hafta sonuna veya bir tatile denk gelip gelmediğine ve hangi ödeme şeklini seçtiğinize bağlı olarak değişir.

Örneğin, Haziran ayı boyunca tahmini kazançlarınızın tahakkuk ettiğini varsayalım. 3 Temmuz'a kadar, 1-30 Haziran dönemine ait kesinleşmiş toplam kazançlarınızın "İşlemler" sayfasına kaydedildiğini görürsünüz. Ardından Haziran ayı kazançlarınız ve bakiyenizdeki diğer tüm krediler için 21 Temmuz'da veya buna yakın bir tarihte size toplu ödeme yapılır.

Şayet ayın 26si gün sonuna kadar ödemeniz geçmez ise, bizimle iletişime geçebilirsiniz. (not: adsense hesabınıza tanımlamış olduğunuz onaylı bir banka hesabınız olduğundan emin olun)

İyi günler dilerim

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhabalar,

Durum ödemeler ekibinin bilgisinde. Gecikmelide olsa henüz gönderilmeyen ödemeler, yakın zamanda sizlere ulaştırılacaktır. Ancak; hesabı incelemeye giren kullanıcılar için bu durum farklı olabilir. Yani, ani çıkışlar gösteren gelirler buna örnek gösterilebilir.

Destek ekibinizden Mübariz arkadaşımıza, yaptığı bilgilendirme için çok teşekkürler 🙂

.

hukukcumuhendis

Üye
Üye
28 Tem 2021
1
0
1
Merhaba aynı durum bende de var bu sıra hesaplarımda ani çıkışlar vardı herhangi bir ödeme yapıldı, uyarı veya ban maili almadım.. Otomatik ödeme başarısız oldu sonra tekrar otomatik ödeme beklemede oldu 26 Temmuzda... her zaman sorunsuz parayı aldığım hesabı kullanıyorum.. yardım edebilir misiniz neden böyle bir durumla karşı karşıyayım :(

Doğukan Demir

Google Diamond Product Expert
Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com
Merhaba aynı durum bende de var bu sıra hesaplarımda ani çıkışlar vardı herhangi bir ödeme yapıldı, uyarı veya ban maili almadım.. Otomatik ödeme başarısız oldu sonra tekrar otomatik ödeme beklemede oldu 26 Temmuzda... her zaman sorunsuz parayı aldığım hesabı kullanıyorum.. yardım edebilir misiniz neden böyle bir durumla karşı karşıyayım :(
Adsense topluluğunda konu açıp linki buradan paylaşır mısınız? PM olarak da atabilirsiniz konu linkini. Adsense > İşlemler bölümünden temmuz ayına ait işlemlerin ekran görüntüsünü de ekleyin.