Azerbaycan Adsense hatasi

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Ara 2018
164
193
43
Merhabalar,
Bende Azerbaycandanım gardaş. Web sitenizin linkini rica edebilirmiyim?

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhaba Ben Azerbaycandan rahatsiz ediyorum sizi . benim reklamlarim kendi ulkemden bawka her yerde gozukuyor yalniz Azerbaycanda gozukmuyor nedeni ne ola bilir ? yardimci olurmusunuz? Yani Azerbaycandan para kazanamiyorum .

Tebrikler, hemşehriler buluştu :) Mübariz arkadaşım sorununuza çözüm olabilir :)

Mübariz, arkadaşımızın Youtube kanalı mevcut. Bu konu hakkında bilgin var mı? Benim bildiğim kadarıyla, küçük bir politika yada telif gibi bir sorundan dolayı, reklam sunumları bazı ülkelerde kısıtlanabiliyor gibi birşey. Ama bunu araştırmak gerekebilir.

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Ara 2018
164
193
43
Merhabalar
Tebrikler, hemşehriler buluştu :) Mübariz arkadaşım sorununuza çözüm olabilir :)

Mübariz, arkadaşımızın Youtube kanalı mevcut. Bu konu hakkında bilgin var mı? Benim bildiğim kadarıyla, küçük bir politika yada telif gibi bir sorundan dolayı, reklam sunumları bazı ülkelerde kısıtlanabiliyor gibi birşey. Ama bunu araştırmak gerekebilir.
, malesef YouTube ile ilgili fazla bilgiye sahip değilim. Adsense ile ilgili sorun değil, sizin dediğiniz gibi politika ihlalinden dolayı Azerbaycan için kısıtlanmış olabilir.

Doğukan Demir

Google Diamond Product Expert
Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com
Merhaba Ben Azerbaycandan rahatsiz ediyorum sizi . benim reklamlarim kendi ulkemden bawka her yerde gozukuyor yalniz Azerbaycanda gozukmuyor nedeni ne ola bilir ? yardimci olurmusunuz? Yani Azerbaycandan para kazanamiyorum .
Merhaba,

Bu konuda itiraz etme seçeneğini kullanabilirsiniz veya telif hakkı sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Bunlar sorununuzu çözüme kavuşturmasa telif hakkı olan bölümü/sesi kırpmanız gerekir. Eğer sesden dolayı telif hakkı talebi bildirimi oluşturulduysa o ses dosyasını YouTube üzerinden kaldırabilirsiniz. Eğer bunların hiçbirini yapmazsanız videonuz telif hakkı sorunu nedeni ile Azerbaycan da gösterilemeyecektir.

Saygılarımla,
Doğukan

AdSense Türkiye Forumu Destek Ekibi

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ