DDOS nasıl alınır ? DDOS fiyatları nelerdir ?

• Konbuyu başlatan Batuhan Aksoy
  • Başlangıç tarihi

B

Batuhan Aksoy

Misafir
Açıklama alıntıdır Siberdc hosting şirketinden ;
DDoS yani Distributed Denial of Service (Dağıtık Hizmet Engelleme) saldırıları, tamamen bilgi güvenliği unsurlarından erişilebilirliği hedef almaktadır. Öncesinde sadece DoS (Denial of Service), yani tek bir kaynaktan hedefe doğru saldırı yapılması şeklinde ortaya çıkan bu saldırı türü, zamanla şiddetinin arttırılması için çok sayıda kaynaktan tek hedefe yapılan saldırı şekline dönüşmüştür.

SiberDC sizleri siber saldırılardan kurtarıyor! DGN veri merkezinde yurt içi ve yurt dışından gelebilecek bütün saldırılara karşı kendi alt yapı ve donanımlarımız ile sizlere firewall hizmeti sağlıyoruz. Layer 3, 4 ve 7 seviyelerinde gelişmiş korumamız sayesinde sisteminiz her daim koruma altında, kesintisiz şekilde hizmetine devam edebilir.

20 gbit yurt içinden gelebilecek saldırılar, 1 terabit yurt dışından gelebilecek saldırlar için layer 3 ve 4 katmanlarında başarılı bir koruma hizmeti sunuyoruz

VDS sanal sunucular 25 tl'den fiyatlandırılır
Fiziksel sunucular ise 100 tl'den fiyatlandırılmaktadır

Bu arada bilgi amaçlı paylaşılmıştır. Sizin alacağınız yada aldığınız paketten 1 kuruş kaar etmiyorum yada kaar gütmüyorum.
Uzun zamandır takip ettiğim ve başarılarını dikkate aldığım , verdiği mesajları , yada 5 liralık paketlere bile 5 liralık paket bu yardım sağlamayız demeyen şirkettir.
Uzun zamandır hosting şirketlerini araştırırım alırım incelerim hoşuma giden 1 yada 2 tanedir.
Aynı özellikler ve daha uygun fiyata başka firmadan bulursanız oradanda alabilirsiniz tabii .