Diğer hesabını kapat ! Uyarısı

alikrlr

Üye
Üye
24 Ocak 2019
9
2
3
Bundan Bir-iki yıl önce adsense hesabı açmıştım ama web sitesi veya youtube için açmadım sadece açtım. Neden açtığımıda bilmiyorum. Ocak ayında farklı bir gmail hesabından adsense başvuru yaptım ama "Başka bir AdSense hesabınız daha olduğu görülüyor" uyarısı aldım . Daha sonra bir-iki yıl önce açtığım hesabı iptal etmek için adsense giriş yaptığımda şu uyarıyı aldım.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Screenshot_20190125-010649.png

CetinbasCihat

Üye
Üye
23 Eki 2018
305
225
43
Büyük ihtimal sildiniz, aynı hatayı almamak için Adres, Telefon bilgilerinizi değiştirin öyle başvurun.

CetinbasCihat

Üye
Üye
23 Eki 2018
305
225
43
veya gmail hesabını kapatsam (kapatılabilirmi bilmiyorum) adsense hesabı iptal olurmu.

Hocam yanlış anlamışım, olay şu sizin giriş yaptığınız hesapta AdSense hesabı mevcut değil, daha öncede bağlanmamış, iptal edilseydi yeniden aktifleştirebilirdiniz. Diğer hesabını kapat mailinde ki mail adresi doğru mu iyice kontrol edin. Çünkü AdSense hesabı mevcut değil.

alikrlr

Üye
Üye
24 Ocak 2019
9
2
3
Hocam yanlış anlamışım, olay şu sizin giriş yaptığınız hesapta AdSense hesabı mevcut değil, daha öncede bağlanmamış, iptal edilseydi yeniden aktifleştirebilirdiniz. Diğer hesabını kapat mailinde ki mail adresi doğru mu iyice kontrol edin. Çünkü AdSense hesabı mevcut değil.
Zaten bir AdSense hesabınız varAdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Kullanabileceğiniz başka bir AdSense hesabınız olduğunu biliyor muydunuz?AdSense'te kişi başına bir hesap açılmasına izin verilir. AdSense'i kullanmaya başlamak için aşağıdakilerden birini uygulayabilirsiniz:
1.​
alik...@gmail.com ile ilişkili mevcut hesabınızı kullanmaya devam edin. Bu hesaba erişemiyorsanız, oturum açma sorun gidericisindeki adımları takip edin.​
veya
2.​
AdSense hesabınızı iptal etme başlıklı Yardım Merkezi makalesinde yer alan adımları takip ederek diğer hesaplarınızı kapattıktan sonra tekrar oturum açmayı deneyin.​
Reklamlarınızın en kısa zamanda yayınlanmaya başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz.Teşekkürler,
Google AdSense Ekibi

alik...@gmail.com bu gmail hesabıyla giriş yaptıgımda
Screenshot_20190125-010649.png
bu mesajı alıyorum hocam bende anlamadım.

alikrlr

Üye
Üye
24 Ocak 2019
9
2
3
Zaten bir AdSense hesabınız varAdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Kullanabileceğiniz başka bir AdSense hesabınız olduğunu biliyor muydunuz?AdSense'te kişi başına bir hesap açılmasına izin verilir. AdSense'i kullanmaya başlamak için aşağıdakilerden birini uygulayabilirsiniz:
1.​
alik...@gmail.com ile ilişkili mevcut hesabınızı kullanmaya devam edin. Bu hesaba erişemiyorsanız, oturum açma sorun gidericisindeki adımları takip edin.
veya
2.​
AdSense hesabınızı iptal etme başlıklı Yardım Merkezi makalesinde yer alan adımları takip ederek diğer hesaplarınızı kapattıktan sonra tekrar oturum açmayı deneyin.
Reklamlarınızın en kısa zamanda yayınlanmaya başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz.Teşekkürler,
Google AdSense Ekibi

alik...@gmail.com bu gmail hesabıyla giriş yaptıgımda
Ekli dosyayı görüntüle 225
bu mesajı alıyorum hocam bende anlamadım.
ben bu adsense hesabını iptal edip farklı bir hesapta oturum açmak istiyorum