izmit temizlik

Diger hesabinizi kapatin hatası

7 Mar 2019
7
1
Merhaba yeni websitem icin adsense basvurusunda bulundum 3 gün önce fakat her 24 saatlik dilimde ayni hatayi aliyorum.Diger hesabinizi kapatin diye uyari geliyor ben bu siteme baska bi hesaptan hic girmedim gelen uyarida diger hesabimin silinmesini onayliyorum dememe ragmen 24 saat gectikten sonra yine hata veriyor.Surec aynen su sekilde işliyor suanda hesabiniz etkinlestiriliyor diyor 24 saat gecince diger hesabinizi kapatin diyip tekrar kod onayi filan istiyorum yapiyorum 24 saat sonra yine ayni şey yani kısır döngüye girdik lutfen yardimci olun

Ekli dosyalar

DoğukanDemir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
8 Mar 2019
162
170
Siteye Git
Merhaba,

24 Saat geçmesine rağmen Hesap sekmeniz aktif olmuyorsa AdSense Destek Ekibi ile iletişime geçerek çakışmaya sebep olan hesap(lar)ı kapatmasını sağlayabilirsiniz.
Buraya Tıklayarak formu doldurun ve gönderin. Yoğunluğa bağlı olarak AdSense Destek Ekibi sizinle en geç 2-3 hafta içinde iletişime geçecektir.
Formda "Oturum açmaya çalıştığınızda hangi hata mesajı görünüyor?" sorusuna "Diğer" seçin. Diğer gerekli bölümleri doldurduktan sonra formu gönderin.
Size ulaşan AdSense Destek Ekibi Çalışanına bu sorundan bahsedin. AdSense Destek Ekibi Çalışanı sorunu çözecektir.
Sorunun çözülüp çözülmediğini bize burada bildirmeyi unutmayın!

Saygılarımla,
Doğukan

Türkçe AdSense Formu Yardım Gönüllüsü