izmit temizlik

Kapanan adsense hesabını nasıl geri açarım ?

mexnet

Üye
Üye
13 Nis 2018
4
0
Merhaba arkadaşlar , bir youtube kanalına bağlı adsense hesabım vardı , youtube kanalım açık ama adsense hesabımı kapattılar.
Normalde youtube kanalı kapatılınca adsense parasını hiç bir şekilde alamıyordun, ama kanal sağlam duruyor adsense kapandı. Bu adsense açtırmak için 5-6 defa itiraz ettim ama olumsuz sonuçlandı.
Bu hesabın açılmasını için yardımcı olabilecek var ise -ki eğer başarır içindeki ödemeyi alabilir isek içerdeki paranın 4.000 tl sini arkadaşa vericem.
Geri dönüşlerinizi bekliyorum .Yöneticelere saygılarımla.

Tamer

Google Silver Product Expert
Destek Ekibi
10 Nis 2018
9
7
Merhaba size tavsiyem yeni bir adsense hesabı açmanın yolunu bulun.Örneğin ailenizden biririn adına bir adsense hesabı açtıktan sonra youtube kanalınızla ilişkilendirin.Paranızı o zaman çekebilirsiniz.Bu bir ihlal değildir aslında gayet yasal bir durum.Ne de olsa ailenizden birinin de hesap açma hakkı var.
saygılar.

mexnet

Üye
Üye
13 Nis 2018
4
0
Merhaba size tavsiyem yeni bir adsense hesabı açmanın yolunu bulun.Örneğin ailenizden biririn adına bir adsense hesabı açtıktan sonra youtube kanalınızla ilişkilendirin.Paranızı o zaman çekebilirsiniz.Bu bir ihlal değildir aslında gayet yasal bir durum.Ne de olsa ailenizden birinin de hesap açma hakkı var.
saygılar.
Merhaba , bende sakaryalıyım yalnız şöyle bir durum var kanal ayakta ama adsense kapatıldığından onunda para kazanması kapandı.
Benim sorunum adsense içerisinde biriken parayı bir şekilde almak 18 bin tl civarı bir mikar vardı içinde.

Tamer

Destek Ekibi
10 Nis 2018
9
7
Dipnot Paranız adsense bakiyesine eklendiyse O parayı unutun!yukarIda yazdıklarım, paranız Youtube panelindeyse geçerli.

Tamer

Destek Ekibi
10 Nis 2018
9
7
Kanalın para kazanma özelliği kapatıldıysa parayı yine unutun.O para uçmuş gitmiş.

Tamer

Destek Ekibi
10 Nis 2018
9
7
Ne yazık ki o parayı asla vermezler.Bir çok yayıncı bu şekilde bize geliyor ve paralarını kurtaramıyoruz .

mexnet

Üye
Üye
13 Nis 2018
4
0
Ne yazık ki o parayı asla vermezler.Bir çok yayıncı bu şekilde bize geliyor ve paralarını kurtaramıyoruz .
@Tamer hocam , durumu anladım. Peki bir başka durum daha var , başka bir adsense başka bir kanaldan bahsediyorum ;
Özgün sayılabilecek bir kanalım vardı müzik kanalım https://soundcloud.com/ sitesinden özgün müzikçilerin müziklerinden satın alıp birleştirip yüklüyordum ama tabi bu kanalıda kapattılar sağolsunlar . Bu youtube kanalımda ayda 3-4 bin tl arası bırakıyordu.
Ne kadar uğraştıysam açtıramadım o ara sonra ADSENSE hesabımı sildim belki içinde kalan bakiyeyi verirler diye , vermediler tabi.
Sonra youtube kanalım açıldı , adsense hesabını tekrar aktif etmek için başvurdum google adsense forumunada yazdım ama bir aydan beri ses yok, bu konuda ne yapabilirim ?

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
10 Nis 2018
653
603
Siteye Git
@Tamer hocam , durumu anladım. Peki bir başka durum daha var , başka bir adsense başka bir kanaldan bahsediyorum ;
Özgün sayılabilecek bir kanalım vardı müzik kanalım https://soundcloud.com/ sitesinden özgün müzikçilerin müziklerinden satın alıp birleştirip yüklüyordum ama tabi bu kanalıda kapattılar sağolsunlar . Bu youtube kanalımda ayda 3-4 bin tl arası bırakıyordu.
Ne kadar uğraştıysam açtıramadım o ara sonra ADSENSE hesabımı sildim belki içinde kalan bakiyeyi verirler diye , vermediler tabi.
Sonra youtube kanalım açıldı , adsense hesabını tekrar aktif etmek için başvurdum google adsense forumunada yazdım ama bir aydan beri ses yok, bu konuda ne yapabilirim ?

Merhabalar,

Google Türkçe AdSense Forum tarafına iletmiş olduğunuz konunun linkini rica edebilir miyim? Konunuzu derinlemesine incelemek ve araştırmak istiyorum.

İyi dileklerimle.

.