izmit temizlik
  • Lütfen forum kurallarımızı okuyarak konu açınız.Aksi taktirde , kurallara uyumsuzluk halinde forum yönetimi sorumlu tutulamaz.
  • Adsense Rehberi Aktif.
  • Acil ve hızlı destek alabilmek için , Konu açarken yazacağınız içerik bölümünün altından soru seçeneğini işaretlemelisiniz.

Adsense Ban Kapanan adsense

9 Tem 2019
3
3
Merhaba benim adsense hesabim ilk olarak 1 aylik askiya alindin ardindan kisa bir sure sonrada tamamen kapatildi ve ben tekrardan baslamak istiyorum ne yapabilirim itirazim red cevabi aldi

sezginguler_

Destek Ekibi
Destek Ekibi
18 Haz 2019
55
27
Siteye Git
Google kolay kolay hesapları kapatmaz çünkü arada emek olduğunu çok iyi bilir. Ancak 2 - 3 şans verir ama kurallara uymazsan sonrası hesabı askıya alır kısa süre sonra hesap kapanır, tekrar o hesabı açamazsınız. Tekrar başvuru yapmamanı ve başka hesap üzerinden başvuru yapın fazla da başvuru göndermeyin ki modem ip adresiniz, engellenmesin sıkıntı olur. ;)

sezginguler_

Destek Ekibi
Destek Ekibi
18 Haz 2019
55
27
Siteye Git
Çetin arkadaşımızın dediği gibi "Adı Soyadı" etkilemez milyonlarca o "İsim ve Soyadı" mevcut.

Dediğim gibi sık sık başvuru yapmamanı öneririm. Red ettiyse o hesaba ait alamazsın başka hesap açarak, ve banlanmış hesabındaki bilgileri girmemen gerekir. Gerekmedikçe google ip adresine bakmaz çünkü ip adresi her kapattığında ip adresi değişir veya kendisini günceller o yüzden fazla önemsemez ama banlanmış bir hesap üzerine sürekli başvuru yapılırsa ip adresi geçici olarak banlanabilir.

Batuhan Aksoy

Yönetici
Yönetici
Geliştirici
Destek Ekibi
28 May 2019
223
110
ip adresiniz pcyi yada cihazi reset atip kapatinca , modeme reset atmadigin icin gene guvenlik ağına takılır.

Sayın Yöneticiler ve Konu Sahibi arkadaşlarım forum kirliliğine neden olmaması için benzer konu üzerinde aynı sorunu bende yaşamaktayım.
Ekteki resimden anlaşılacağı gibi adsense hesabı durduruldu. Adsense üyeliğimi aldığım Gmail hesabımla adsense site bilgilerini silmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Ekli dosyalar

Batuhan Aksoy

Yönetici
Yönetici
Geliştirici
Destek Ekibi
28 May 2019
223
110
Sayın Yöneticiler ve Konu Sahibi arkadaşlarım forum kirliliğine neden olmaması için benzer konu üzerinde aynı sorunu bende yaşamaktayım.
Ekteki resimden anlaşılacağı gibi adsense hesabı durduruldu. Adsense üyeliğimi aldığım Gmail hesabımla adsense site bilgilerini silmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
Merhabalar . Geç cevap verdiysek özür dileriz .
Konu ile ilgili destek ekiplerine bildirdim ilgilenecekler.

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
10 Nis 2018
677
621
Siteye Git
Merhaba @mcmillian, teşekkürler @Batuhan Aksoy,

Üzülerek belirtmeliyim ki, Politika ihlali nedeniyle durdurulan adsense hesaplarının iptali mümkün değildir.