Kimlik dogrulama kac gun?

elgun606

Üye
Üye
3 Şub 2020
16
6
3
Merhaba iyi gunler,ben adsense hesabimdan kimlik dogrulama icin kimlik ve ikametgah belgesini gonderdim martin 3 u falan ,ama hala bir cevap yok ne kadar sure bilir bu zaman?

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Genelde bahsettiğiniz işlem 1 ay da sonuçlanmakta,ama şuanda dünya genelinda olağanüstü bir dönem var bu yüzden süre uzayacaktir, sabırla beklemenizi tavsiye ederim

Bol kazançlar

knui

Üye
Üye
13 Mar 2020
9
1
3
Genelde bahsettiğiniz işlem 1 ay da sonuçlanmakta,ama şuanda dünya genelinda olağanüstü bir dönem var bu yüzden süre uzayacaktir, sabırla beklemenizi tavsiye ederim

Bol kazançlar
Hocam benim almanya ve ingiltere onaylanmış pinsiz adsense hesaplarım mevcut içlerinde de biraz bakiye var.
Pin hizmeti verenler var 50 tl site başı pin aldırıyolarmış, isim soyisim muhabbetinde kimlik muhabbetinde sorun çıkıyor mu tam net bilgi nedir?
Mesela ben örnek ben 5 tane site açtim adsense aldım bunları tek bir hesaba pine bağlayabiliyormuyum

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Pin zaten gelirin banka hesaplarina yansimasi için var pin almadan pek de onaylanmis sayilmaz adsense hesapları 😉

Adsense bir kisinin sadece bir adsense sahip olmasina izin verir sistem yakaladigi takdirde tüm hesaplariniz kapatilir bir daha kendi adiniza adsensten para kazanamazsiniz.

Bir adsense hesabina 500 e kadar site bağlanıyor.Tek adsense hesabiyla yolunuza devam etmenizi tavsiye ederim.Aksi halde forumdaki bir dahaki sorunuz çakişan hesap nedeniyle adsens hesaplarim fes edildi olacaktir.(50 ₺ ye pin aldirma olayini daha önce duymadim)

• Sevdim
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

knui

Üye
Üye
13 Mar 2020
9
1
3
Pin zaten gelirin banka hesaplarina yansimasi için var pin almadan pek de onaylanmis sayilmaz adsense hesapları 😉

Adsense bir kisinin sadece bir adsense sahip olmasina izin verir sistem yakaladigi takdirde tüm hesaplariniz kapatilir bir daha kendi adiniza adsensten para kazanamazsiniz.

Bir adsense hesabina 500 e kadar site bağlanıyor.Tek adsense hesabiyla yolunuza devam etmenizi tavsiye ederim.Aksi halde forumdaki bir dahaki sorunuz çakişan hesap nedeniyle adsens hesaplarim fes edildi olacaktir.(50 ₺ ye pin aldirma olayini daha önce duymadim)
Ustam seni anladım tek adsense hesabı diyorsun da benim demek istediğim 2 tane pin değil. 1 pinle 3 siteyi baglicam mesela 3 sitenin kazancı 1 pine gelecek varmı böyle bir olay?

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Dostum pin dediğin şey kazançların banka hesabina yansimasi için adsense hesabinin gercek kisiye ait olduğunun anlaşılması icin adrese gelen zarfin içindeki şifredir.Siteleri pine bağlamak diye bir şey yok.Anlatmak istediğin şey bir tane adsense hesabina 3 siteyi bağlamak mi ?

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

all_rock

Üye
Üye
25 Şub 2020
5
5
3
Dostum pin dediğin şey kazançların banka hesabina yansimasi için adsense hesabinin gercek kisiye ait olduğunun anlaşılması icin adrese gelen zarfin içindeki şifredir.Siteleri pine bağlamak diye bir şey yok.Anlatmak istediğin şey bir tane adsense hesabina 3 siteyi bağlamak mi ?

Adsense eklenen banka hesaplarında bir sınırlama var mı? Kaç adet banka ekleyebiliriz?

elgun606

Üye
Üye
3 Şub 2020
16
6
3
Hayir hocam belki yalnis soylemis ola bilirim.pin bekledim 4 defa gelmedi sonunda adres dogrulamak icin link acildi ve kimlik bilgilerimi gonderdim .hala onu bekliyorum tasdik olmasini

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,348
1,420
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Hayir hocam belki yalnis soylemis ola bilirim.pin bekledim 4 defa gelmedi sonunda adres dogrulamak icin link acildi ve kimlik bilgilerimi gonderdim .hala onu bekliyorum tasdik olmasini

@elgun606 merhaba,

@Atacba arkadaşım ilk postunda gerekli yanıtı iletmiş :) Yoğunluk nedeniyle hemen yanıt alamayabilirsiniz. Hesabınıza tanımladığınız Adres bilgileriniz göndermiş olduğunuz adres bilgileri ile çelişmiyorsa ve tutarlı ise yakın bir zamanda sonuçlanacaktır.

Sabrınız için teşekkürler :)