Merhaba Ban Hakkında

reaction

Üye
Üye
29 May 2018
12
8
0
  • Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
https://productforums.google.com/forum/#!topic/adsense-tr/LLzKGOfA-Ds;context-place=forum/adsense-tr

konuyu buradan inceleyebilirsiniz

domaini bu yıl içerisinde kaydettim tüm proje isimlerimiz bu isime ait ama daha önce kullanan kişiler adsense den yasaklatmış tüm politika ilhallerine karşı düzenlenmiş şekilde tasarlandı lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.whois.com.tr/domain/crewmice.org

Selam reaction,

Yaşamış olduğunuz bu durum ile ilgili gerçekten üzgün olduğumu bilmenizi istiyorum. Bahse konu URL adresiniz adsense tarafından yasaklanmış durumda olduğundan bu konuda yardımcı olamıyorum. Bu durumda yapmanız gereken yardım merkezine ulaşmaktan başka çarenin olmadığıdır. Her halukarda size olumsuz olduğu yönde otomatik e-posta gönderilecek :( Bilindiği gibi politika merkezinin ve politikaların çok sert işlediği aşikardır. Elimizden bir şey gelse inanın bu kadar süredir sizleri mağdur etmezdik.

Yardım Merkezine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz:

https://support.google.com/adsense/?hl=tr#topic=3373519

Bize ulaşın sekmesi sağ üst köşededir.

Kolaylıklar diliyorum.

.

• Beğen
Tepkiler: samsunlu

reaction

Üye
Üye
29 May 2018
12
8
0
afedersiniz gösterdiğiniz linkte o bağlantı yok yapamıyorum

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    84.9 KB · Görüntüleme: 4

Yusuf ERGİŞİ

Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
https://support.google.com/adsense/answer/81904?hl=tr ve beni adsense sekmesinden hesap onayı gelmediğinde bu url ye yönlendiriyor açıklayıcı bir metin bile yok.

Sizin için ilgili birimden aldığım cevabı aynen sizinle paylaşıyorum:

Merhabalar Yusuf,
Yardım Merkezine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilir:
https://support.google.com/adsense/?hl=tr#topic=3373519
Bize ulaşın sekmesi sağ üst köşede.
Aslında bu durumda kullanıcının websitesi banlı olduğu için, biz hizmet sağlamıyoruz. Yani bizimle bu konuda da iletişime geçse, otomatik e-posta gönderiyoruz.
Teşekkürler :)

///////////////////

Şeklinde olmuştur. Bunun haricinde inanın elimizden bir şey gelmemektedir. Çok üzgünüm :(

.

• Beğen

reaction

Üye
Üye
29 May 2018
12
8
0
Yusuf Bey haklısınız fakat herhangi bir şekilde sağ üst köşede bize ulaşın sekmesi bulunmamakta bulunsa url yi yazıp yapıcam ama bulunmadığından dolayı benim de elimden bir şey gelmiyor yani benim elimden gelen bir şey de yok foruma konu açıyorum yine etkilenen bir şey yok.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    93.7 KB · Görüntüleme: 2

reaction

Üye
Üye
29 May 2018
12
8
0
Sayın Yayıncımız,

AdSense Müşteri Desteği ile bağlantı kurduğunuz için teşekkür ederiz.

Kayıtlarımız, program politikalarımızla ilgili bir veya daha fazla ihlalden dolayı www.crewmice.org adresine reklam sunumunun devre dışı bırakıldığını gösteriyor. Daha ayrıntılı bilgi için AdSense hesabınızın Politika ihlalleri bölümüne bakın.

Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra, doğrudan politika uzmanlarımıza bir itiraz formu gönderin.

İtiraz formu gönderemiyorsanız, bu sitenin AdSense programına katılımını şu anda yeniden değerlendiremeyiz. Sahip olduğunuz başka siteler varsa bu sitelerden politikalarımıza uygun olanlara reklam kodu yerleştirebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

arkadaşımın adsense hesabından eski yasaklanmış site urlsinden crewmice yazıp gönderdik ve bu maili aldık bizde politika ihlallerinde crewmice gözükmediğinden itiraz formu gönderemiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Sayın Yayıncımız,

AdSense Müşteri Desteği ile bağlantı kurduğunuz için teşekkür ederiz.

Kayıtlarımız, program politikalarımızla ilgili bir veya daha fazla ihlalden dolayı www.crewmice.org adresine reklam sunumunun devre dışı bırakıldığını gösteriyor. Daha ayrıntılı bilgi için AdSense hesabınızın Politika ihlalleri bölümüne bakın.

Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra, doğrudan politika uzmanlarımıza bir itiraz formu gönderin.

İtiraz formu gönderemiyorsanız, bu sitenin AdSense programına katılımını şu anda yeniden değerlendiremeyiz. Sahip olduğunuz başka siteler varsa bu sitelerden politikalarımıza uygun olanlara reklam kodu yerleştirebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

arkadaşımın adsense hesabından eski yasaklanmış site urlsinden crewmice yazıp gönderdik ve bu maili aldık bizde politika ihlallerinde crewmice gözükmediğinden itiraz formu gönderemiyoruz.

Tekrar merhaba,

Sizi çok iyi anlıyorum ancak böyle durumlarda siz değerli kullanıcılara itiraz formu gönderme seçeneğinden başka bir seçenek bırakılmamış. Keşke inanın elimden/elimizden farklı bir şey gelse tabiki severek yardımcı olmaya çalışırız. Ancak durum size ilettiğim gibidir. Defalarca politakalar ekibine talep açmış olsamda bu durum üzülerek belirtmeliyim ki gerçekten değişmeyecek :(

.

• Beğen

reaction

Üye
Üye
29 May 2018
12
8
0
ama yusuf bey çok saçma değil mi sizce de bunu parayla çözen insanlar nasıl yapıyor peki?