Siteniz reklam göstermeye hazır değil, Kodu sitenizde bulamadık.

hakanbey

Üye
Üye
10 Nis 2019
25
9
Merhaba,

Google adsense için gerekli kodlar sitede eklidir. Hem header de ekli ilgili kod hemde reklam kodları ilgili yerlere konuldu. Sorun nedir anlamıyorum. 12 gün önce yaptım bu işlemleri. Dün red almıştım. Siteniz kapalı uyarısı vermişti. Şimdide koda erişemiyoruz şeklinde yanıt aldım. Sorunu nasıl çözeceğim yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Son düzenleme:

Cihat Özgen

Yönetici
Yönetici
Destek Ekibi
10 Nis 2018
305
269
Siteye Git
Neden yetkililer yardımcı olmuyor?
Burada tek size özel. Hizmet etmiyor forum. Siz gibi bir çok arkadaşın sorunlarini çözmek için uğraşıyoruz. Sabırlı olmaniz gerekiyor. Ayrıca tek konu altinda sorununuzu belirtirseniz daha sağlam çözüme ulaşacaktir. Farkli farkli konu açmaniz. Sorununuz hemen çözülecek anlamina gelmiyor

10 Nis 2019
25
9
Burada tek size özel. Hizmet etmiyor forum. Siz gibi bir çok arkadaşın sorunlarini çözmek için uğraşıyoruz. Sabırlı olmaniz gerekiyor. Ayrıca tek konu altinda sorununuzu belirtirseniz daha sağlam çözüme ulaşacaktir. Farkli farkli konu açmaniz. Sorununuz hemen çözülecek anlamina gelmiyor
Merhaba,

Muhakkak öyle. Buna bir itirazım yok. Lakin en azından takipteyiz, ilgileneceğiz gibi mesaj görmeyi bekliyordum. Diğer arkadaşlara yazdığınız mesajları görüyorum. Bu konuya kimse yazmayınca onu yazma gereksinimi duydum.

DoğukanDemir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
8 Mar 2019
83
84
Siteye Git
Merhaba,

Gördüğüm kadarıyla sitenizin altyapısı WordPress. Önerim WordPress için AdSense eklentilerini kullanmanız veya Görünüm>Bileşenler üzerinden Özel HTML bileşeni seçerek kodunu kutucuğun içine yapıştırın.

Saygılarımla,
Doğukan

AdSense Türkiye Forumu Destek Ekibi

10 Nis 2019
25
9
Merhaba,

Gördüğüm kadarıyla sitenizin altyapısı WordPress. Önerim WordPress için AdSense eklentilerini kullanmanız veya Görünüm>Bileşenler üzerinden Özel HTML bileşeni seçerek kodunu kutucuğun içine yapıştırın.

Saygılarımla,
Doğukan

Merhaba,

Bahsettiğiniz eklenti için link paylaşımı yapabilir misinizi ? Özel HTML kodu şeklinde Sidebar ve Footer kısmına ekleme yaptım. Header yoktu.

DoğukanDemir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
8 Mar 2019
83
84
Siteye Git
Merhaba,

Sitenizin Sidebar ve Footer kısımlarına reklam kodunu eklediyseniz işlemi tamamlamışsınız demektir. Ama isterseniz bu tür eklentileri de ek olarak kullanabilirsiniz: WordPress sitenize reklam kodu ekleme - AdSense Yardım

Saygılarımla,
Doğukan

10 Nis 2019
25
9
Merhaba,

Sitenizin Sidebar ve Footer kısımlarına reklam kodunu eklediyseniz işlemi tamamlamışsınız demektir. Ama isterseniz bu tür eklentileri de ek olarak kullanabilirsiniz: WordPress sitenize reklam kodu ekleme - AdSense Yardım

Saygılarımla,
Doğukan

Teşekkürler, yanıt beklemedeyim. Tahminen bu gece 02,00 civarlarında yanıt gelecektir. 5 kez red yediğim için adsense yanıtlarının ne zaman geleceğini artık tahmin eder oldum :)

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
10 Nis 2018
515
370
Siteye Git
@Cihat Özgen , @DoğukanDemir başvuruyu iptal edip tekrar başvurdum konuma yanıt gelmeyince. Hazır hale getiriliyor da takıldı kaldı.. :(

Beauty Supply, Makeup, Fitness -
Selam @hakanbey ve değerli destek ekibi arkadaşlarım,

Buradan da yanıt iletmek ihtiyacı hissettim. Henüz siteniz birinci ayını doldurmamış olduğundan bu sorunla karşılaşmanız çok normal. Lütfen tam olarak 2 aylık süreyi doldurmadan tekrar başvuru göndermeyin :)