izmit temizlik

Theme forest tema satın alımı

9 Ara 2018
5
2
merhaba theme forest ten tema satın almak istiyorum ancak firmanın yabancı olması ve kurulum esnasında herhangi bir hata ile karşılaşma ihtimali beni düşündürüyor. Buradan tema alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi kurulum zor mu import seçeneği oluyor mu sitem bu Kültür Edebiyat Sitesi

Cihat Özgen

Yönetici
Yönetici
Destek Ekibi
10 Nis 2018
341
327
Siteye Git
merhaba theme forest ten tema satın almak istiyorum ancak firmanın yabancı olması ve kurulum esnasında herhangi bir hata ile karşılaşma ihtimali beni düşündürüyor. Buradan tema alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi kurulum zor mu import seçeneği oluyor mu sitem bu Kültür Edebiyat Sitesi
merhaba. ben genel tüm temalarımı oradan alırım ve şauna kadar hiçbir sıkıntı çekmedim

30 Nis 2019
4
4
Siteye Git
Merhaba, ben de sitem için themeforest'dan tema satın aldım kurulumu ftp den yaptım ve hiç bir sıkıntı olmadı. Gayet başarılı, demolar üzerinden hazır kurulum da yapabilirsiniz, editör ile kendiniz de ayarlayabilirsiniz seçenek size bırakılmış. Tavisye ederim.

Mustafa

the imam
Geliştirici
Destek Ekibi
10 Nis 2018
15
16
Siteye Git
Çoğu tema yapımcısı zaten doküman yayınlamakta ve demo üzerinden kurulum mevcut :) rahatlıkla alış yapabilirsiniz :)