"Toplama İçerik" Bıktırdı Artık Birisi Bakabilir Mi ?

agasar_ts61

Üye
Üye
23 Ocak 2019
2
0
1
merhaba
yaklaşık 2 haftadır adsense ile boğuşuyorum.1 yıl önce açmış olduğum firma rehberi kategorisinde ki websiteme toplama içerik uyarısı vererek sürekli reklamları reddediyor.içeriklerim kesinlikle toplama değil. çünkü firma rehberi siteleri firmaların adı ünvanı adresi telefonu vs bilgi paylaşır bu bilgiler her sitede aynıdır yani bu doğal bir durumdur.hadi toplama içerik dedi.birsürü aynı kategoride sitelerde ne seo var ne mobil mobil gözümüze soktuğu amp var. ama bakıyorum reklam almış.elimde örnekler var.bu konuda yardımcı olacak birisi olabilirse sevinirim.
turkiyesehir.com

agasar_ts61

Üye
Üye
23 Ocak 2019
2
0
1
Merhaba
Özgün kelime testi ettim bir blog konunuzu

Kış Tatili Bavulu Hazırlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler - TürkiyeŞehir | Firma Ekle |

%100 kopya içerik vermekte, içeriklerinizi başka sitelerden mi kopyaladınız?

Kış Tatili Bavulu Hazırlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler/Yurtiçi Tatil/milliyet blog
merhaba,
kesinlikle kopya değil bu içerikleri ücretli olarak satınaldım.yalnız şöyle bir durum var bu içerikleri websitemde yayınladıktan sonra milliyet bloğa ben paylaştım.ama şimdi hepsini milliyet blogtan kaldırdım.@webmaster

Webmaster

Üye
Üye
28 Ara 2018
63
32
18
merhaba,
kesinlikle kopya değil bu içerikleri ücretli olarak satınaldım.yalnız şöyle bir durum var bu içerikleri websitemde yayınladıktan sonra milliyet bloğa ben paylaştım.ama şimdi hepsini milliyet blogtan kaldırdım.@webmaster
Bundan kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz, siteniz indexlenmeden farklı plartformlarda içerik eklememeniz gerekmekte, çünki siz daha index almadan paylaştığınız platform sizden daha hızlı index alabilir ve bu durumda sizin içerik özgünlüğünü yitirir bence tüm paylaşımlarınızı kaldırmanızı tavsiye ederim, daha sonra webmaster toolsden google gibi getir yaparak sitenizi tekrar indexletmeniz gerekebilir.