izmit temizlik

Zaten bir AdSense hesabınız var

battal

Üye
Üye
11 Nis 2018
18
9
Siteye Git
selam ben biraz acmıyım bildigim kadar anlatayım bende eski adsense var dı blogger rimde bloggerimi wordpress taşidim bloggeri adsense kaldır dım wordpress sitemi ekledim blogger adsense şöyle kalkıyor bildigim kadar ben böyle yab dım adsense acıyorsun eski adnsense siteler diyorum Screenshot.png
Screenshot (4).png
şu 3 nokta tıklıyor sunuz Screenshot (5).png
Screenshot (5).png
Screenshot (7).png
eski lan adınızı kaldırıyorsunuz blogger wordprss akdardım için siz söyle yaba bilirsiniz yeni site ekleyip yeni yazılar yazıp burdan tekrar baş vura biliriniz ben öyl yabdım. Screenshot (1).png
web sitnizi yazı yor sunuz Screenshot (3).png
aldındaki kodu eklıyosunuz ben böyl yabdım adsnse kabul eddi blogger wordprss taşidim sayfaları kulandım blogger adsense sil dim umarım yardım cı ola bil mişim dir örnek verdiği kodu sitenize eklemyı unut mayın kod örnek böyle
Kod:
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
     (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
          google_ad_client: "ca-pub-6040142990508343",
          enable_page_level_ads: true
     });
</script>
biraz turkçem iyi degil ama bişiler anlatmaya cabaladım hatam varsa busura bakma :rolleyes:

Son düzenleme:

Çınar

Üye
Üye
2 Mar 2019
11
7
Siteye Git
selam ben biraz acmıyım bildigim kadar anlatayım bende eski adsense var dı blogger rimde bloggerimi wordpress taşidim bloggeri adsense kaldır dım wordpress sitemi ekledim blogger adsense şöyle kalkıyor bildigim kadar ben böyle yab dım adsense acıyorsun eski adnsense siteler diyorum Ekli dosyayı görüntüle 277
Ekli dosyayı görüntüle 280
şu 3 nokta tıklıyor sunuz Ekli dosyayı görüntüle 281
Ekli dosyayı görüntüle 282
Ekli dosyayı görüntüle 283
eski lan adınızı kaldırıyorsunuz blogger wordprss akdardım için siz söyle yaba bilirsiniz yeni site ekleyip yeni yazılar yazıp burdan tekrar baş vura biliriniz ben öyl yabdım. Ekli dosyayı görüntüle 278
web sitnizi yazı yor sunuz Ekli dosyayı görüntüle 279
aldındaki kodu eklıyosunuz ben böyl yabdım adsnse kabul eddi blogger wordprss taşidim sayfaları kulandım blogger adsense sil dim umarım yardım cı ola bil mişim dir örnek verdiği kodu sitenize eklemyı unut mayın kod örnek böyle
Kod:
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
     (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
          google_ad_client: "ca-pub-6040142990508343",
          enable_page_level_ads: true
     });
</script>
biraz turkçem iyi degil ama bişiler anlatmaya cabaladım hatam varsa busura bakma :rolleyes:

Anlatımınız gayet net.
Fakat benim derdime derman olmadı.
Ben adsense teki site ekle/kaldır bölümüne dahi giremiyorum. Ya bende WordPress e geçeceğim. Yada bu durumu çözeceğim.