Zaten Bir Adsense hesabınız var

Billat

Üye
Üye
8 Mar 2019
4
0
Başlıktada belirttiğim üzere böyle bir hata veriyor ve mailde gelen eposta adresini inanın hiç hatırlamıyorum eski adsenseyi iptal edip yerine
bordobedelli1990@gmail.com
pub-1377077174193210.
bunu kullanmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz teşekkür ederim

CetinbasCihat

Destek Ekibi
Destek Ekibi
23 Eki 2018
230
162
Selamlar,

Yusuf hocam çok yoğun olduğu için iletişim konusunda destek alabileceğini zannetmiyorum. Eğer yapabilirseniz çerezlerinizi temizleyip + ip yenileyerek telefon ve adres farklı olacak şekilde tekrardan başvurabilirsiniz. Ama bunu başka bir hesabınız yoksa yapınız, dediğiniz gibiyse problem olmayacaktır. Bu şekilde hesap var sorunu almayacaksınız.

Billat

Üye
Üye
8 Mar 2019
4
0
Selamlar,

Yusuf hocam çok yoğun olduğu için iletişim konusunda destek alabileceğini zannetmiyorum. Eğer yapabilirseniz çerezlerinizi temizleyip + ip yenileyerek telefon ve adres farklı olacak şekilde tekrardan başvurabilirsiniz. Ama bunu başka bir hesabınız yoksa yapınız, dediğiniz gibiyse problem olmayacaktır. Bu şekilde hesap var sorunu almayacaksınız.
Dediklerinizi zaten yaptım ama eski adsense hesabımı silmemi söylüyor ne mailini hatırlıyorum o hesabın nede şifresini giriş yapabilsem silcem de

Billat

Üye
Üye
8 Mar 2019
4
0
Selamlar,

Lütfen yardımcı olun:(