18 YAŞIN ALTINDA OLDUĞUM İÇİN HESABIN DURDULMASI

Mustafa İsmail

Üye
Üye
11 May 2019
2
1
3
Merhabalar öncelikle yıllar sonra böyle bir yardımlaşma forumu görmek gayet mutlu etti yaklaşık 1 sene öncesinde youtube bağlamış oldugum adsense hesabım baya bir gelişti pin kodum geldi 72 tl lik bir bakiye ye ulaşmıştı biraz araştırma yaptıktan sonra adsense hesabımı bir üst onay seviyesi olan şahıs ile ilişkilendirmem gerektiğini fark ettim açıkcası 18 yaşın altında olmam bir sorun teşkil edebilecegini hiç düşünmemiştim sonuçta buraya kadar herşey normaldi bir sorun olsa daha önceden kapatırlardı hesabımı diye düşünüp kendi kimlik bilgilerimi ve iş bankasının 18 yaş aldı hesap bilgilerimi girmiştim bir kaç gün sonra ekte belirttiğim mailler geldi baya bir üzüldüm durumnu kuratrmaya çalıştım fakat nereye mail atacagımı bilmediğimden geri dönüş sağlayamadım uzun araştırmalar sonucunda pes ettim şimdi tekrardan aklımda geldi ve yeniden heveslendim adsnese olaynına size sorum şu olacak hesabımı tekrar açma ihtimalim varmı ? yada 18 yaşımı doldurduktan sonra hesap açılıcak mı ? Teşşekürler =) 3.png 1.png 2.png 3.png 1.png 2.png