• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Adsense Ban 30 günlük kısıtlamah

mtrkmn61

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar, adsenseden şöyle bir nail geldi. 30 gün sonunda düzelir mi? IMG_20200213_221438.png

Atacba

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Merhaba arkadaşlar, adsenseden şöyle bir nail geldi. 30 gün sonunda düzelir mi? Ekli dosyayı görüntüle 971
Bu ara adsense ve youtube kullanici eler gibi işlem yapiyor resmen.Youtube üzerinden geçersiz tıklama alan bir dostum vardı süre dolumunda açıldı,bu uyarilar anladigim kadarıyla yazilimsal olarak saptanmakta.Gercekten gecersiz tiklama yapmadiysan düzelir dostum ayrıca bir tavsiyede daha bulunayim mesela benjm kanal tiklama ortalamasi %5-%7 arasinda gerceklesiyordu actigimdan beri kendi web sitendede böyle bir oran vardir bir form var geçersiz tiklama formu diye her gun düzenli olarak siteni gün sonunda kontrol etmeni tavsiye ederim gün sonunda ortalama olarak yuzdelik dilimde bir fazlalik varsa formu doldur yolla onlar ugraşsin 😀 Basima da geldi bir gun %23 tiklama almistim form doldurup yolladim tedbire binayen gmaili kontrol ederken " gecersiz trafik yaptım kanalin kapandı geçmiş olsun diye bir mesajla karsilastim", böyle değişik tarzda insanlarda var tedbirli olmakta fayda var geçmiş olsun.

ausozluk ankara üniversitesi sözlük kadın forumu