Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

336 Tıklanmaya 6.72TL ?

bybilisim1

Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba, YouTube kanalıma bir hafta öncesinden bu güne reklam almaya başladım. AdSense hesabımı bağladım(yeni hesabımı) Ancak 336 tıklanmaya, 6,72TL civarı bir rakam kazanmış görünüyorum.

TBM ise 0,02 civarında. Neden bu kadar düşük? Bunun sebebi nedir? Ekteki dosyada AdSense raporlarım gözükmektedir.

Ekli dosyalar

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Youtube da tbm düşük bin gösterimler yuksektir,web sitelerinde ise tiklama yüksek bin gösterimler düşüktür.

Ekstrem bir konu üretmiyorsaniz Türkiye'de tbm 0,01-0,03 arasinda, salgın nedeniyle reklam verenler reklamlarini durdurduğu için bin gosterim icin odenen bedellerde de çok düşüş yaşandı.

bybilisim1

Üye
Üye
Youtube da tbm düşük bin gösterimler yuksektir,web sitelerinde ise tiklama yüksek bin gösterimler düşüktür.

Ekstrem bir konu üretmiyorsaniz Türkiye'de tbm 0,01-0,03 arasinda, salgın nedeniyle reklam verenler reklamlarini durdurduğu için bin gosterim icin odenen bedellerde de çok düşüş yaşandı.
Ürettiğim kategori ve konular Türkiye'de bulunmayanlardan. Size zaten özelden YouTube linkimi bırakmıştım, bakarsanız çok sevinirim.

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Standart kalip bin gosterim 2-3 ₺ tbm 0,02 arasinda gelir elde edebilirsiniz bu iceriklerle

Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8