7. Ayında sitem TBM'yi yakaladı. 1 tık 28.17 TL.

EmreKilic

Üye
Üye
10 Nis 2018
191
144
43
Merhaba arkadaşlar. 7 ay önce açtığım sitem ilk kez tbm'yi yakaladı. Tbm Google adwords 26 tl gösteriyordu.
Şu an 1 tık 28.17 TL bıraktı.

Not: Reklam yerleşimi çok önemlidir. Adsense kurallarına göre reklamları boyutlandırmanızda fayda vardır...

hasan kuru

Üye
Üye
5 Mar 2019
25
13
3
sayfanız yabancı içerikli mi? ve bu tbm oranı yakın zamanda tekrarladı mı?

hakanbey

Üye
Üye
10 Nis 2019
54
18
8
Bende yabancı içerikli site açtım hocam. Adsensede onay bekliyorum. Umarım bende bu rakamları görebilirim. Türkçe içerikte TBM nin 0,10 üzerine çıktığını göremedim. 0,09 maksimum :) +50 tıklama alıyorum günlük.

kudret

Üye
Üye
19 Eyl 2019
2
3
3
Bu gibi bir tıklamayı nasıl yakalayabiliriz acaba bunu öğrenmeyi çok isterdim merakımı bağışlayın ama bunun için nasıl bir yol izlediniz acaba bizi bilgilendirmenizde bir sakınca yoksa bunun nasıl gerçekleştiği konusunda bizleri aydınlatın lütfen.
meraklikudret.com benim sitem acaba reklam yerleşimi doğrumu bir bakabilir misiniz

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Bu gibi bir tıklamayı nasıl yakalayabiliriz acaba bunu öğrenmeyi çok isterdim merakımı bağışlayın ama bunun için nasıl bir yol izlediniz acaba bizi bilgilendirmenizde bir sakınca yoksa bunun nasıl gerçekleştiği konusunda bizleri aydınlatın lütfen.
meraklikudret.com benim sitem acaba reklam yerleşimi doğrumu bir bakabilir misiniz

@kudret selam :)

Bilgi edinmek istediğiniz konuyu, rica etsem; karışıklığın önüne geçmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, yeni bir konu başlığı altında iletebilir misiniz?

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.