• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Acaba bir eksiğimiz var mı?

aindacozum

Üye
Üye
Web sitesi
www.anindacozum.com
www.anindacozum.com diye bir soru cevap sitesi açtım daha site 1 haftalık günlük hit 50-60 bu site için daha önceden açmış olduğum bir takım reklamlar yayınlamış olduğum adsense hesabımdan başvuru yaptım.ilk verilen kodu sitemin <head>Buraya </head> yerleştirdim.Bu onay için yeterliydi öyle değilmi ekstra bir işlem yapmama gerek varmı ? otomatik reklamlardan ne tür reklamlar istediğimi de oluşturdum.Sizce siteme adsense onay verir mi görüşlerinizi bekliyorum okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim saygılarımla.

Son düzenleme:

takım lideri

Üye
Üye
Seo desteği almanız epey faydalı olur. Front-end konusunda ciddi hatalar mevcut sadeleştirme konusunu abartıya kaçmadan yapmanızı öneririm. Renk karmaşası var mı ? evet :) boş alan fazla daha çok kullanılabilir alanlar mevcut sayfalarda..
Değişik bi proje olmuş :) para kazandırma konusu umarım beklediğiniz gibi olur.. :)

aindacozum

Üye
Üye
Web sitesi
www.anindacozum.com
Aslında sitenin tasarımı tamamen mobil kullanıcıya yönelik mobil telefondan girmeyi denediniz mi :) uyarılarınızı dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz çok teşekkür ederim.

ausozluk ankara üniversitesi sözlük kadın forumu