Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

Acaba bir eksiğimiz var mı?

aindacozum

Üye
Üye
Web sitesi
www.anindacozum.com
bir soru cevap sitesi açtım daha site 1 haftalık günlük hit 50-60 bu site için daha önceden açmış olduğum bir takım reklamlar yayınlamış olduğum adsense hesabımdan başvuru yaptım.ilk verilen kodu sitemin <head>Buraya </head> yerleştirdim.Bu onay için yeterliydi öyle değilmi ekstra bir işlem yapmama gerek varmı ? otomatik reklamlardan ne tür reklamlar istediğimi de oluşturdum.Sizce siteme adsense onay verir mi görüşlerinizi bekliyorum okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim saygılarımla.

Son düzenleme:

Bir Misafir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Merhaba,
Sitenizle ilgili kişisel görüşlerimi bir ziyaretçi gözüyle belirtmem gerekirse:
Sitenize baktığımda biraz renkler siteyi kavramamı zorlaştırıyor. Acaba sadeleştirseniz nasıl olur?

Son düzenleme:

takım lideri

Üye
Üye
Seo Uzmanı, Front-end dev, Web Analitiği...
Seo desteği almanız epey faydalı olur. Front-end konusunda ciddi hatalar mevcut sadeleştirme konusunu abartıya kaçmadan yapmanızı öneririm. Renk karmaşası var mı ? evet :) boş alan fazla daha çok kullanılabilir alanlar mevcut sayfalarda..
Değişik bi proje olmuş :) para kazandırma konusu umarım beklediğiniz gibi olur.. :)

aindacozum

Üye
Üye
Web sitesi
www.anindacozum.com
Aslında sitenin tasarımı tamamen mobil kullanıcıya yönelik mobil telefondan girmeyi denediniz mi :) uyarılarınızı dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz çok teşekkür ederim.

Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8