Adres Doğrulama Adres Hatası PIN Gelmemesi

• Değerli kullanıcımız Ziyaretçi, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına forumumuzdaki kategorileri çeşitlendirdik. Ana sayfadan kategorileri inceleyebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kategoriler için sitenin en alt kısmında bulunan iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

telçeker

Üye
Üye
23 Şub 2021
3
0
1
Uzun zamandır Youtube da yüklemiş olduğum videolar var. Son zamanlarda da videolarımdaki izlenme artmaya başlayınca ADSENSE hesabı açmak istedim. Bir kaç denemeden sonra hesabım açıldı. Sonradan Youtube dan para kazanma seçeneği aktif olmaya başladı. Asdsense den gelen postada PİN için adresime gönerim olduğu yazılıydı. Bir kaç gün sonrada Adres Doğruşama ile ilgili bir mail geldi . Adres doğrulayın uyarısı veriyordu. Maile gelen linke tıklayıp adres dorulama yapmaya çalışıyorum. Ama olmuyor. Çünkü nasıl oldu onu da bilmiyorum, benim adres bilgilerim ABD olarak görnüyor. Adres gireceğim kısımda adres bilgileri kısmında EYALAET vs yazmam isteniyor.Şmdi bunu yapamadığım için adres doğrulamam yapılmadı sanırım.. Şmdi bu bana gelecek olan PİN ne zaman gelecek. Bu konularda çok yabancıyım. Sosyal MEdyadan ulaştığım bazı sayfalara sordum.. Bir kişi bu işleri 180 TL karşılığında TR adresli PİN siz adsense hesabı açacağını söyledi. Ama ben güvenmedim. Zaten bu konulara yabancıyım. Yotube de tahmini geliriniz kısmı gün gün artıyor. Ben şimdi ne yapmam lazım. Adsenseden gelecek PİN nasıl olacak ... Yotube de bir çok video izledim ama pek birşey anlayamadım. Bana yardımcı olacak biri arıyorum. Ben şimdi PİN in gelmesini mi bekleyeceğim. Bazıları 3 defa PİN istenmesine rağmen gelmediği için 30 gün sonra yaklşaık 90 gün sonunda otomatik olan PİN doğrulaması yapılabiliyormuş.. Onu mu bekleyeceğim. Benim Adsense hesabı ile ilgili sormak istediklerim.. Var.. Orada vergi vs ile ilgili yerler var. Oraları nasıl dolduracağım. Ama en önemlisi adresimi girdim ama TÜRKİYE yerine eyalet , ABD vs yazıyor... Bu konularda bana yardımcı olur musunuz.

Must Leisure

Üye
Üye
13 Şub 2020
181
68
28
Vermiş adresinizi doğruluğu teyit için size bir zarf geliyor, ama bu zarf gecikmesi de yaşanabilir buna hazırlıklı olun, bazende bu zarf gelmez 2. 3.4 . defa gelmediği olmakta benim 2. hesabımın adsense pini elime ulaşmadı ikinciyi istedim , o zarfın içerinse pin numarası var 4 rakamlı, adsensenızı açtığınızda pin doğrulayın seçeneğine gireceksiniz . bu pim den sonrada sizden banka hesap no istenecek , o hesap numarasına da 0.10 tl gibi miktar yatacak buda hesap no kontrol etmek içindir .
Size vede para kazanma isteyenlere tavsiyem iyi bir gelir elde etmedikçe bu işlere bulaşmayın , vergi sistemi başınızı ağırtır , hatta elde ettiğiniz den çok vergi alırlar. İyi araştırıp o şekilde karar verin