• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Adsense 4 gundur hesap onaylanıyor yazıyor.

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Merhabalar,
Site incellenmesi bazen 1 ay sürebiliyor. Bu sürede özgün makale girmeyi devam edin. Google üzerinden hit geldikçe karar gelir.

- site.com gibi URL lerin yaşının en az 2 ay olması ve sürdürülebilir bir yapıya sahip olunması gerekiyor,
- Site içeriklerinizin tamamen özgün ve kullanıcılara değer katan, benzersiz içerikler olması gerekiyor,
- Yapım aşamasında, boş menüler, kırık linkler vb gibi sayfalar içeren bir site olmamalıdır,
- Organik trafiğinizin iyi durumda olması gerekmektedir,
- Bahse konu süre içinde ve sonrasında sürekli güncel olmalıdır,
- Kullanıcıların aradığını rahatlıkla bulabileceği bir tasarıma sahip olunmalıdır,
- Daha önce adsense tarafından yasaklanmış bir URL olmamalıdır,
- Başvuru esnasında farklı reklamveren şirketlere ait reklam kodları, doğrulama kodları bulunmamalıdır,
- Ekranı kaplayan popup pencerelere yer verilmemelidir,
- Belirli sürelerde kendini yenileyen sayfalar bulundurulmamalıdır,
- Açılır menüler (reklamları perdeyeleceğinden) bulundurulmamalıdır, gibi temel kriterleri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyorum.

İyi dileklerimle, Teşekkürler

muhendisbey

Üye
Üye
Web sitesi
muhendiskafa.com
www.tsoblog.com sitemde 60-70 kadar blog var ancak hala onay bekliyorum.
politika ihlali yada başka bir şeyse lütfen destek,blogger ile kullanıyorum.
Hocam sitenizde menü, kategori göremedim.Temanız daha güzel bişey olabilir.Çok sade.Popüler yazılar, blog arşivi yok.Bazı yazılarınız aşırı kısa, en az 250 300 kelime olsun.Sitenizin alanı çok geniş ne hakkında bir blog anlayamadım.Kategorileri belirleyin ona göre yazın.Alınmayın ama bu siteye ben de onay vermem.Örneğin bu yazıyı çözemedim 3,14159265358979323846264 Pi sayisi

kadın forumu hayvan forumu