Adsense çift hesap sorunu.

Denizli

Üye
Üye
8 Tem 2020
4
0
3
Benim kendi adsense hesabım vardı. Babam adına açıp kendiminkini kapatıcaktım. babam adına farklı telefon ile açtım ama çift adsense sorunu var dedi. gittim kendi hesabımı iptal ettim. tekrar denedim. yok. yeni gmail açtım denedim yok. adsense topluluğa yazıyorum cevap veren yok. yakınınız adına açın diyor yakın kim anne baba olur mu adres farklı mı olmalı aynı olursa yine hata verir mi? otomatik cevaplar verilmiş. ben kendi adıma ikinci hesabı açmadım babama açtım ama hata verdi. hesabı da iptal ettik daha ne istiyor google anlamadım. yeni hesapla deniyorum yine hata. ben bu işe yeni başladım ilk hesabımdı hevesle girdim bu işe. ne heves kaldı ne bişey. google şirketini gözümde çok büyütmüşüm. milyar dolarlık şirketin bu kadar aciz olduğunu bu sayede anladım karşında bir muhatap yok sorununu çözen yok ne halin varsa gör diyorlar. enes batur gibi milyonluk insanların sorunu olsa onu da surundururler miydi bu kadar?. hic sanmam. burada yetkili birisi yada sorununu çözen birisi varsa lütfen allah rızası için yardımcı olsun. psikolojim bozuldu bu google yüzünden.

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
309
126
43
Burada biz sizlere sadece tavsiyelerde bulunuruz , gönüllü yardımcıyız para aldığımız yok , bildiklerimizi , bilmeyenlere tavsiye niteliğinde paylaşıyoruz, Adsensenizi iptal ettikten sonra belirli bir süre geçmesi gerekmekte , babanızın adına açtı iseniz sorun vermemesi gerekiyor, telefon no su babanızın adına olmalı , vede onun bilgilerinin içerdiği kayıtlı vede onaylı google hesabı şart, bu şekilde sorunlarını halleden çok hesaplar var siz bir yerde hata yapıyorsunuz, gözden kaçırdığınız bir sorun var. Kontrol edin

• Beğen
Tepkiler: Bayram ŞENAKAR

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
309
126
43
Tekrarlamayı deneyin , çünkü bazı sorunlar covid-19 sebebi ile işlevselliğini kayıp etmiş durumda , bizimde bekleyen sorunlarımız var ,8 ay oldu cevap veren yok
Eğer ingilizcenize güveniyorsanız , yabancı resmi foruma yazın yada twiter üzerinden irtibata geçin derim, ama bende 3aydır o kısımdan cevap bekliyorum, robotlar size cevap veriyor