Adsense hesabım çalındı

Sezgin

Üye
Üye
26 Tem 2019
4
0
1
Merhaba
Benim gmail hesabım çalındı lakin gmailimi geri aldim ama maalesef calan kisi adsense hesabımı baska bir maile tasimis ne yapmam lazım

Sezgin GÜLER

Google Silver Product Expert
Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Merhaba,

Adsense hesabınız, kullandığınız mail adresi adına alınmış olup yayıncı kimliğiniz ile alabilirsiniz, yapmanız gereken Adsense giriş sorunu bu formu doğru şekilde eksiksiz doldurarak başvurun en kısa sürede yetkili size ulaşacaktır.

Saygılarımla,
Sezgin

• Beğen
Tepkiler: Sezgin

Sezgin

Üye
Üye
26 Tem 2019
4
0
1
DOLDURDUM LAKIN BIYLE BIR CEVA0 GELDI ANCAK ZATEN BENM HESABIM CALINDI ICIN ADAMIM EKLEDİ GMAIL ILE YAZAMAM AMA ESKIDEN ADSENSE HESABIMA BAGLI GMAILI KURTARDIM MAILE CEVAP YAZDIM AMA CEVAPLAMIYORLAR LUTFEN YARDIM EDIN
Merhaba,

Adsense hesabınız, kullandığınız mail adresi adına alınmış olup yayıncı kimliğiniz ile alabilirsiniz, yapmanız gereken Adsense giriş sorunu bu formu doğru şekilde eksiksiz doldurarak başvurun en kısa sürede yetkili size ulaşacaktır.

Saygılarımla,
Sezgin

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190727-000649_Gmail.jpg
    Screenshot_20190727-000649_Gmail.jpg
    428.6 KB · Görüntüleme: 7
B

Batuhan Aksoy

Misafir
DOLDURDUM LAKIN BIYLE BIR CEVA0 GELDI ANCAK ZATEN BENM HESABIM CALINDI ICIN ADAMIM EKLEDİ GMAIL ILE YAZAMAM AMA ESKIDEN ADSENSE HESABIMA BAGLI GMAILI KURTARDIM MAILE CEVAP YAZDIM AMA CEVAPLAMIYORLAR LUTFEN YARDIM EDIN
Merhaba . Büyük harf kullanmamanızı rica ediyorum . @Cihat Özgen @DoğukanDemir uygun olduklarinda yardimci olacaklardir.
Başka bir adsense ile google ile kontakt kuramayabilirsin. Sorunun çozumunu bilemedigimden gerekli kisilere yonlendirme yaptim.

• Beğen

Doğukan Demir

Google Diamond Product Expert
Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com
Merhaba,

Google AdSense Forumu üzerinde açtığınız konunun linkini buradan belirtir misiniz? Ek olarak Google AdSense Forumu üzerindeki konunuzda çalınan AdSense hesabınızın e-posta adresi(çalınmadan önceki) ve yayıncı numarasını(size gönderilen maillerde yer alır) da belirtir misiniz?

Saygılarımla,
Doğukan

• Beğen

Sezgin

Üye
Üye
26 Tem 2019
4
0
1
Merhaba konunun linki bu : Adsense hesabım çalındı lutfen yardım edin - AdSense Yardım @DoğukanDemir DoğukanDemir cevabını dort gözle bekliyorum.
Google AdSense Forumu üzerinde açtığınız konunun linkini buradan belirtir misiniz? Ek olarak Google AdSense Forumu üzerindeki konunuzda çalınan AdSense hesabınızın e-posta adresi(çalınmadan önceki) ve yayıncı numarasını(size gönderilen maillerde yer alır) da belirtir misiniz?

Saygılarımla,
Doğukan

Doğukan Demir

Google Diamond Product Expert
Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com
Merhaba,