• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Hesap Sorunları adsense hesap başvurumda sitenizi inceliyoruz.

smartcoder

Üye
Üye
rica etsem biri bana yardım edebilirmi yeni açtığım siteme adsense başvurusu yaptım ancak ilk açtığım günde aynı yazı vardı hala aynı yazı var

web site adresim : www.yemekpastatarifleri.com

ilginize şimdiden teşekkür ederim.

smartcoder

Üye
Üye
Merhabalar,
Adsense onay süreci 14 güne kadar uzayabilmekte.
Ancak sitenizde iki eksik buldum, bunları hemen ekleyiniz.
  • Gizlilik Politikası
  • İletişim Sayfası
Ayrıca kopya içerik varsa bunlar kaldırın.
kopya içerik yok özgünlük testine baktım
gizlilik politikası sitenin en altında sağda var sanırım görmediniz
iletişim sayfasını hemen hazırlıyorum.

Bayram Şenakar

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Web sitesi
technografi.net
kopya içerik yok özgünlük testine baktım
gizlilik politikası sitenin en altında sağda var sanırım görmediniz
iletişim sayfasını hemen hazırlıyorum.
Çok özür diliyorum, Hakkımızda sayfası diyecektim.

Bayram Şenakar

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Web sitesi
technografi.net
Bayram bey söylediğiniz gibi gizlilik politikası hakkımızda ve iletişim sayfalarını oluşturup verileri girdim ve sitemin sağ alt köşesine footer bölümüne ekledim rica etsem kontrol edermisiniz herhangi bir başka hata varmıdır.
Başka bir şey göremedim ben.

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
yusufergisi.com
teşekkür ederim . forumda gezinirken bir yazıda domainin en az 2 aylık olması gerektiği yazıyor benim domainim henüz 2 ay olmadı sorun olurmu acaba
Merhaba @smartcoder :) Evet siteniz henüz çok yeni ve dediğiniz gibi en az 2 ayını doldurması gerekiyor. Bu süreçte iyi bir organik trafik elde etmek için SEO çalışmalarınıza devam edin, tamamen özgün içeriklerle sitenizi zenginleştirmeye bakın :)

@Bayram Şenakar destek ekibi üyemize ilettiği doğru yanıtlar için çok teşekkür ediyorum :)

smartcoder

Üye
Üye
Merhaba @smartcoder :) Evet siteniz henüz çok yeni ve dediğiniz gibi en az 2 ayını doldurması gerekiyor. Bu süreçte iyi bir organik trafik elde etmek için SEO çalışmalarınıza devam edin, tamamen özgün içeriklerle sitenizi zenginleştirmeye bakın :)

@Bayram Şenakar destek ekibi üyemize ilettiği doğru yanıtlar için çok teşekkür ediyorum :)
yanıt için tşkler evet daha ççok yeni hergün düzenli olarak içerik ekliyorum seo taraması yptığımda %79 çıkıyor iyimidir sonuç bilmiyorum ama uzman olan sizsiniz google taramasında 170 civarı index görünüyor alexa da indexleme yaptı bildiğim kadarı ile birşeyler yapmay çalışıyorum sitemi inceler ve ban eksik yada hatalarımı sitenin durumunu söylerseniz çok memnun olurum bu işe yeni girmiş birisi olarak :) sizin gibi uzmanların bilgisi doğru yön verecektir bana.

kadın forumu hayvan forumu