Adsense kesinti

technewsrecent

Üye
Üye
24 Kas 2019
8
0
1
www.technewsrecent.xyz
Bu derece bi kesinti nasıl mümkün olabilir. Tıklamaların hepsi organik maden sahte trafik var hesabın kapatılması gerekirdi. Bot trafik falan yok ortalıkta neden bu kadar çok kesinti yapılıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot.png
    Screenshot.png
    25.6 KB · Görüntüleme: 17

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Geçersiz trafik olmadığını nasil anladınız.? Bu denli büyük kesintiler kazancinizi risk altina sokar hesaplarınız süresiz banlanabilir bilginiz olsun, eğer vpn ile tiklama yapiyorsaniz dikkat edin.

• Beğen
Tepkiler: Mr.Nobody

technewsrecent

Üye
Üye
24 Kas 2019
8
0
1
www.technewsrecent.xyz
Geçersiz trafik olmadığını nasil anladınız.? Bu denli büyük kesintiler kazancinizi risk altina sokar hesaplarınız süresiz banlanabilir bilginiz olsun, eğer vpn ile tiklama yapiyorsaniz dikkat edin.
Hayır vpn ile tıklama yapmıyorum hepsi siteme giren kişiler tarafından tıklanıyor. Eğer vpn ile tıklama yapsaydım çoktan kapatırlardı. Bu kesintinin başka bi nedeni olmalı.

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Genelde karşılaştığım bu o yüzden söyledim vpn yi.Organim tiklamalar olsa bu denli bir kesinti yaşanmaz,dikkat edin kanalinizin gün içinde ki tiklamalarini takip edin bu devam ederse hesabiniz kapatilir.Bu tablo bile tek basina yeter sebepdir.

technewsrecent

Üye
Üye
24 Kas 2019
8
0
1
www.technewsrecent.xyz
Daha öncede kesintiler oluyordu bunun gibi fakat bu seferki çok sinir bozucu oldu. Üstelik ben bot falanda kullanmadım daha önceden de tecrübeliyim vpn ile tıklama yaptığım zamanlarda en fazla 3 gün sonra hesap kapatılıyordu fakat bu hesap 5 aylık ve daha 1 kere olsun kendi reklamlarıma tıklamadım.

Ekli dosyalar

• Screenshot (1).png
    Screenshot (1).png
    31 KB · Görüntüleme: 11

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Kazancinizin %90 i gecersiz trafik nedeniyle dusuruluyorsa bu ciddi riskdir.Sizin ya da bir baskasinin bunu yapmasi ayni sonucu doguracaktir.