• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Hesap Sorunları adsense ödeme sorunu

DiyarAslan

Üye
Üye
Herkeze Merhaba adsense hesabımda 509 tl var ödeme yapıldı diyor ama banka baktım zaman hic bir ödeme yok yani kart yatmamış kart doğru girdim ama para yatmadı daha sorun cözmeme yardımcı olarabilecek varmı

Cihat Özgen

Yönetici
Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
www.cihatozgen.net.tr
Herkeze Merhaba adsense hesabımda 509 tl var ödeme yapıldı diyor ama banka baktım zaman hic bir ödeme yok yani kart yatmamış kart doğru girdim ama para yatmadı daha sorun cözmeme yardımcı olarabilecek varmı
Merhaba

Adsense ödeme yaptı bildirimi geldiği gibi hemen banka hesabına para yatacak diye birşey yok.
ödeme bildirimi geldiği zaman 21 ile 26 sı arasında paranız hesabınızda olacaktır
yani herhangi bir sorun yoktur

DiyarAslan

Üye
Üye
Merhaba

Adsense ödeme yaptı bildirimi geldiği gibi hemen banka hesabına para yatacak diye birşey yok.
ödeme bildirimi geldiği zaman 21 ile 26 sı arasında paranız hesabınızda olacaktır
yani herhangi bir sorun yoktur
MERHABA SIZDEDINIZ AYIN 26 YATACAK AMA HALA YATMADI LUTFEN YARDIMCİ OLURMUSUN 🤔

Bayram Şenakar

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Web sitesi
technografi.net
20 gün oldu yatta 2 ay hala gelmedi ?
En geç ayın 26'sında yatsa şu an 9 gün olmuş oluyor. Uluslararası transfer olduğu için biraz yavaş maalesef. Bu sizin bankanıza da bağlı olabilir. Arayıp bilgi alın.

Bir Misafir

Üye
Üye
MERHABA SIZDEDINIZ AYIN 26 YATACAK AMA HALA YATMADI LUTFEN YARDIMCİ OLURMUSUN 🤔
Merhaba, ilk kez mi para çekeceksiniz?
Google Adsense'den eğer para yattığına dair mail gelmişse ve yatmamışsa bu banka ile ilgili bir sorun olduğunu gösterebilir. Google Adsense yardım forumunda geçmiş konularda buna benzer bilgiler vardı.
Yanlış yönlendirmek istemediğim için oradan araştırırsanız daha iyi olur.

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
yusufergisi.com
Arkadaşlar değerli destek ve katkılarınız için çok teşekkür ederim/ederiz.

@DiyarAslan merhaba, Adsense panelinizin ödemeler sekmesinde ödeme bekletme uygulanmış mıdır? Sadece Ödemelerin bulunduğu ekrana ait ekstrenin ekran görüntüsünü bizimle payaşabilir misiniz?

İyi dileklerimle

Ferit

Üye
Üye
Arkadaşlar değerli destek ve katkılarınız için çok teşekkür ederim/ederiz.

@DiyarAslan merhaba, Adsense panelinizin ödemeler sekmesinde ödeme bekletme uygulanmış mıdır? Sadece Ödemelerin bulunduğu ekrana ait ekstrenin ekran görüntüsünü bizimle payaşabilir misiniz?

İyi dileklerimle
Hocam lutfen diger konularada bakarmisiniz? 2 3 tane konum var 1 hafta oldu baskalari sizi etiketlemis yetkili cevabi bekliyorum. Gercekten bu yapilan haksizlik.

DoğukanDemir

AdSense Gümüş Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Hocam lutfen diger konularada bakarmisiniz? 2 3 tane konum var 1 hafta oldu baskalari sizi etiketlemis yetkili cevabi bekliyorum. Gercekten bu yapilan haksizlik.
Merhaba Ferit,

Eğer sorunuz aynı ise sizden ricamız sorunuzla ilgili 1 konu açmanız. Birden fazla açarsanız konularınıza bakacak zamanımız olamayabiliyor ve konu karışıklığına da neden oluyor.

Saygılarımla,
Doğukan

kadın forumu hayvan forumu