• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Adsense Politika İhlali Blogger Site

BloggerWriter

Üye
Üye
Merhaba, yaklaşık 3 aylık bir blogger sitem var, İlk siteyi açtığım zamanlarda para kazanma özelliği açıldığında adsenseye başvurmuştum bu süreçte adsense politikalarına uygun özgün içerik , hakkımda, gizlilik politikası,iletişim gibi önemli sayfaları yazdım sitemin katagorisi eğitim. Bir kaç gün önce politika ihlalı mesajı geldi ama mesajda sebebi yazmıyordu. Hatalarımı düzeltmek için ne yapabilirim. Tavsiye verebilecek arkadaşlar var mı ? şimdiden teşekkürler.
Ekli dosyayı görüntüle 636

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
yusufergisi.com
Ekli dosyayı görüntüle 639Ekran alıntısı üste gözükmüyor galiba
Merhaba @BloggerWriter ,

Size resmi google adsense forum üzerinden yanıt iletmiştim ama buradan da iletiyorum. Sitenizi tekrar incelediğimde müdehale hataları ile karşılaşıyorum. İlgili hataları düzeltmenizi öneriyorum. Eklentilerinizi de kontrol edin. Ayrıca içeriklerinizin tamamının özgün olduğunu tekrar kontrol ederek varsa ihlale neden olan, telif hakkı ile ilgili içerik, derleme, toplama, kopya yada tekrarlayan içerikler onları da kaldırın. Açılır menüleri devre dışı bırakın.

Kolaylıklar diliyorum.

BloggerWriter

Üye
Üye
Merhaba @BloggerWriter ,

Size resmi google adsense forum üzerinden yanıt iletmiştim ama buradan da iletiyorum. Sitenizi tekrar incelediğimde müdehale hataları ile karşılaşıyorum. İlgili hataları düzeltmenizi öneriyorum. Eklentilerinizi de kontrol edin. Ayrıca içeriklerinizin tamamının özgün olduğunu tekrar kontrol ederek varsa ihlale neden olan, telif hakkı ile ilgili içerik, derleme, toplama, kopya yada tekrarlayan içerikler onları da kaldırın. Açılır menüleri devre dışı bırakın.

Kolaylıklar diliyorum.
Hocam konuyu hortlatıyorum ama 6 ayımı doldurmama az bir süre kaldı. Bu süre zarfında çok içerik giremesemde menü tasarımını kendimce değiştirdim sizce başvurmalı mıyım yoksa biraz daha beklemeli miyim ?

ausozluk ankara üniversitesi sözlük kadın forumu