• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Adsense Politika İhlali

DoğukanDemir

AdSense Gümüş Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Merhaba tekrardan,
Sonuç yine değişmedi maalesef.
14 aylık bir proje ve hala gelir elde edemedim, bu durum da canımı sıkmıyor değil.
Ekli dosyayı görüntüle 392

Politikaları okuyorum orada da sıkıntı gözükmüyor. Kopya içerik kontrolü yapıyorum yine bir şey çıkmıyor.
Daha başka ne yapabilirim?
Başka Adsense hesabım olmadığına da eminim.
Merhaba,

Diğer hesabınızı kapatmak içi herhangi bir form gönderdiniz mi?

Saygılarımla,
Doğukan
AdSense Türkiye Forumu Destek Ekibi

DoğukanDemir

Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Bu riski göze alabilirim.
Ancak asıl sormak istediğim şey şu: Domain değiştirirsem ban durumu ortadan tamamen kalkar mı?
Merhaba,

Domain banlı ise domain banı yeni alacağınız alan adı için sorun olmaz. Eğer şuan ki domain siz almadan önce banlı ise faturanızla Google ile iletişime geçerseniz şuan ki domaininizin banı kalkacaktır.

Saygılarımla,
Doğukan

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
yusufergisi.com
@Bayram Şenakar selam,

Destek Ekibimizden @DoğukanDemir arkadaşımıza teşekkür ederek eklemek istiyorum;

- İçerikleriniz yeni alacağınız URL'nin rootunda olursa sorun olmaz,
- URL adresinizi aldıktan sonra 2 aylık sürenin geçmesini beklemeden başvuru göndermeyiniz :)

Ama içerikleriniz, AdSense tarafından yasaklılık durumu söz konusu olan URL adresinizde olursa, yönlendirmeyi boşa yapmış olursunuz ve yine sıkıntı yaşarsınız.

DoğukanDemir

Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
Adsense'den iki gündür dönüş yapılmadı :)
Acaba onaylanacak mı?
Bu arada güzel bilgileriniz için teşekkür eder, iyi günler dilerim @Yusuf ERGİŞİ
Merhaba,

Onay süreci 1 ay kadar sürebilmektedir. Siz sitenize kodu eklediyseniz içerik eklemeye devam edin. AdSense Bot'u sitenizi düzenli aralıklarla ziyaret eder. AdSense ekibi tarafından onay alıp almayacağınıza karar verilir.

Saygılarımla,
Doğukan

DoğukanDemir

Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com
12 gün oluyor hala Adsense'den bi' cevap gelmedi.
@DoğukanDemir @Yusuf ERGİŞİ
AdSense'nin daha 5 günü daha var cevap vermek için :) 1 ay sürdüğü için incelemeler. Eğer 5 gün sonunda cevap alamazsanız Topluluk forumu - AdSense Yardım üzerinde yeni konu oluşturun sorunuzdan kısaca bahsedin yayıncı numaranızı ve adsense e-posta adresinizi ekleyin. İlgili birimle sorunuzla ilgili iletişime geçelim.

Saygılarımla,
Doğukan

kadın forumu hayvan forumu