"AdSense Reklamları Sitemde Gözükmüyor" Sorunu Çözümü

snm95

Üye
Üye
18 May 2019
58
11
8
Merhaba,

Google tarafından yapılan açıklamayı sizlerle paylaşıyorum:

Google, reklamverenlere, yayıncılara ve AdSense kullanıcılarına yönelik deneyimi korumak ve geliştirmek için tedbirlere sürekli yatırım yapmaktadır.

Trafiğinizin kalitesini doğrulayamadığımız için, reklam sunumunuz şu anda sınırlı. Trafik kalitenizi değerlendirmeye devam ederken siteleriniz veya uygulamalarınız Google’dan daha az talep görebilir.

Geçersiz trafiğin nasıl önleneceği ve trafik kalitenizin nasıl iyileştirileceği hakkında bilgi edinmek için lütfen Geçersiz Trafik konusundaki yardım merkezimize bakın.

Yani Google trafik kalitesini doğrulayamadığı yayıncılarda reklam sunumunu durdurdu. Organik trafik sağlanıncaya kadar maalesef reklam gösterimi olmayacaktır.

Saygılarımla,
Doğukan

AdSense Türkiye Forumu Destek Ekibi
Doğukan bey bizlere daha kesin çözümler sunmalısınız organik hitin payı olabilir ama kesinlikle tam olarak onla ilgili olduğunu düşünüyorum reklam gösterilmeme sorunundan bıkıp sitemi silip dün tekrar başvru yaptim ve bu sabah onay aldım 1-2 saat geçti halen reklam yok

msidergi

Üye
Üye
31 May 2019
11
3
3
İzmir
msidergi.com
Son süreci anlatayım sizlere. Öncelikle son mesajımın ardından baya bi sadece hit gelmesini sağladım siteme ki ahım şahım hitler gelmedi. Ama devam ettim sürekli hit almaya ve yorum almaya. Çok yorum gelmedi ama 2-5 yorum geldi yazılara. Yazı da eklemedim açıkcası bu süreçte 1 yazı ekledim. Ama hit gelmesi için özellikle çalıştım. Ardından bir sabah uyandığımda reklamlarım aktif hale geldi ve şuan stabil bir şekilde görüntüleniyor.

Diyeceğim şu, sabredin ve azmetin, hit gelmesi için çabalayın ama bu hit organik olmalıdır. Yazılımla programla olmaz bu iş.

tahanto

Üye
Üye
2 Ağu 2019
1
0
1
Sitemizin yaklaşık 40 gün önce reklamları kayboldu.Ardından 10 gün kadar reklamlar yeniden geldi ve şuan yine kayboldu.Ne yapmamız gerekiyor neden böyle oluyor,bu şekilde mi devam edecek artık.

meoacar

Üye
Üye
31 Ağu 2020
1
0
1
benimde hitim fazla ve google'da çoğu kelimede ilk sayfalardayım. reklam başvurusunda bulundum. 4 gün gibi kısa bir sürede onaylandı. reklamları otomatik yayınlamayı seçtim ama reklamlar 5 gündür gözükmüyor. Bunun için yeni temaya geçip manuel ekleme yaparak reklamları koydum ve hiçbir şey değişmedi. Sorunum ne olabilir?