• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Hesap Sorunları Adsense Reklem Onaylama

Nitratox

Üye
Üye
Screenshot_28.pngScreenshot_27.png

Merhaba şimdi öncelikle 1 haftadır üst üste başvuru yolluyorum sitemin birkaç yerini düzeltebileceğim kadar düzeltiyorum ve tekrar yolluyorum fakat ne yaparsam yapayım adsense onayımı red ediyor. Lütfen bakarsanız ve sorunun neyden kaynaklandığını söylerseniz sevinirim. Gizlilik politikası yok ama benim sitem tarzı sitelerde hiç gizlilik politası görmedim ve reklam alıyorlar. 404 hatası alıyorum bir kaç yerde ondan dolayı ise çözmek için ne yapabilirim. Site adresi www.mangarow.com

sevkan

Üye
Üye
Web sitesi
teknoneed.com
Ekli dosyayı görüntüle 853Ekli dosyayı görüntüle 855

Merhaba şimdi öncelikle 1 haftadır üst üste başvuru yolluyorum sitemin birkaç yerini düzeltebileceğim kadar düzeltiyorum ve tekrar yolluyorum fakat ne yaparsam yapayım adsense onayımı red ediyor. Lütfen bakarsanız ve sorunun neyden kaynaklandığını söylerseniz sevinirim. Gizlilik politikası yok ama benim sitem tarzı sitelerde hiç gizlilik politası görmedim ve reklam alıyorlar. 404 hatası alıyorum bir kaç yerde ondan dolayı ise çözmek için ne yapabilirim. Site adresi www.mangarow.com
sitende ssl veya ssl yönlendirmesi yok üst sıralara çıkmak istiyorsan kullanman gerekiyor

Bir Misafir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Merhaba,
*İçeriklerinize baktığımda sadece iki satırdan oluşuyor.
Biraz daha uzun yazarsanız daha iyi olur.
*Sitenizde bir uyarı yazısı var: Genç okuyucular için uygun olmayan temalar olduğunu belirtmişsiniz.
Uyarıdan çok o temaları sitenizde bulundurmamanız daha doğru olur. Bu Adsense Program Politikaları sayfasını incelemenizi öneriririm:

*Gizlilik politikasını siz sitenizde bulundurun. Bazen site sahipleri onay aldıktan sonra
kaldırabiliyor.

Nitratox

Üye
Üye
Merhaba,
*İçeriklerinize baktığımda sadece iki satırdan oluşuyor.
Biraz daha uzun yazarsanız daha iyi olur.
*Sitenizde bir uyarı yazısı var: Genç okuyucular için uygun olmayan temalar olduğunu belirtmişsiniz.
Uyarıdan çok o temaları sitenizde bulundurmamanız daha doğru olur. Bu Adsense Program Politikaları sayfasını incelemenizi öneriririm:

*Gizlilik politikasını siz sitenizde bulundurun. Bazen site sahipleri onay aldıktan sonra
kaldırabiliyor.
İçeriklerim manga bölümleri olarak geçmiyor mu acaba ? Politakaları inceledim uygun olmayanları kaldırdım fakat hala onaylamıyor.

Bir Misafir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Google yayıncı politikaları ile ilgili şu sayfayı da inceler misiniz?

Ayrıca şu linke de bakar mısınız?

Nitratox

Üye
Üye
Google yayıncı politikaları ile ilgili şu sayfayı da inceler misiniz?

Ayrıca şu linke de bakar mısınız?
İnceledim fakat sitemde bu politakalara uyuyorum başka bir sorun olamaz mı acaba ?

Bir Misafir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Anladım sitemde fazla resim bulunuyor iframe sorunu da yaşıyorum adsensede o kısımda gösterilemez diyor. O nasıl çözülür acaba ?
Siteniz manga ile ilgili. İframe kullanmadan size ancak şöyle tavsiyelerde bulunabilirim:
*Manga nedir, tarihçesinden bahseden içerikler girebilirsiniz.
*En iyi, en beğenilen manga listesi yapabilir ve onlar hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.

*Manga ile anima çok karıştırılan kavramlar şöyle dolu dolu bu konuda bir yazı çok güzel olabilir.
Sitenizde anima ile içerikler de olabilir.
Manga görseller telifsiz ise yazınızın başında hakkında bilgileri verebilirsiniz.
Sonra görseller yer alabilir. Burada önemle altını çizerek söylüyorum telifsiz olmalı.
Bir kitap gibi düşünün, Kitapların yayımlanma tarihi, beğenip beğenmediğimizi, karakterleri,
bizde bıraktığı etkiyi yazıyoruz. Mangalarla çok bilgili değilim; ancak sitede bu konulara yer verilebilir sanırım.

*Biraz yeni başlayanlar için bilgilendirici yazılar da güzel olabilir.
*Manga tipleri varmış. Yuri, kodomo gibi...Yuri manga önerileri gibi bir yazı da hazırlayabilirsiniz.
Sizin için birkaç tane içerik başlıkları belirledim. Bunun gibi konularda da yazabilir, sitenizi zenginleştirebilirsiniz.

Son düzenleme:
ausozluk ankara üniversitesi sözlük kadın forumu