Adsense Sorunu

pativer

Üye
Üye
10 Haz 2018
1
1
0
Merhaba sevgili arkadaşlar.
Google adsense Global otomatik reklam kodunu head kodlarım arasına yapıştırdım ancak reklamlar gösterilmiyor bunun sebebi sizce ne olabilir yaklaşık kodları ekleyeli 8 saat oluyor.
web sitem 1 aydır onaylı ancak ben gösterime sunmamıştım bir firmadan reklam almıştım onunla reklamımız bitti şimdi googleye başlayacaktım ancak head kodları arasına yapıştırdığımda kesinlikle gösterim olmuyor. 1 hafta önce 15 dakika denemek için eklemiştim otomatik reklamlarda göstermişti tüm anasayfa yazı içi vesaire ama şimdi gösterim yok sebebi ne olabilir? Reklam birimlerinden manuel reklam oluşturduğumda ise beyaz alan gözüküyor reklam yine gözükmüyorr sitem banlı da gözükmüyor.
website: www.pativer.net
Saygılarımla.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1908593546097246&set=gm.969659286548531&type=3&ifg=1

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhaba pativer,

@Cihat Özgen arkadaşımızın cevabına ek olarak, otomatik reklam kodunuzu doğru bir şekilde reklam gösterilmesini istediğiniz her sayfanın <head> etiketi arasına yapıştırdığınızdan emin misiniz? Lüfen kod uygulama kılavuzunu da inceleyiniz.

Gerekli düzenleme ve kontrolü yaptıktan sonra sorununuz devam ederse lütfen bizimle tekrar iletişime geçiniz.

İyi dileklerimizle

.

• Beğen
Tepkiler: samsunlu