Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

ADSENSE ve YOUTUBE HESABIM ÇALINDI.

doktorix

Üye
Üye
Dün akşam kaslanaslan@yahoo.com mail adresime bağlı doktorix adlı adsense hesabım ve youtube kanalım "tarikdipor1337@gmail.com" veya "tarikdibor1337@gmail.com" mailini kullanan hacker tarafından hacklendi. Youtube kanalıma google hesabıma ve adsense hesabıma giremiyorum. Bu hırsızın taktiği şu oldu;

kerbal space program 2 oyununu cıkardık, bu oyunu kanalınızda reklam edin size 900 dolar odeyelim şeklinde mail geldi. daha sonra rahat konusalım diye whatsapp ıma da eklediler kendilerini. Oyunun beta sürümünü mail atalım indirin dediler. aslında arastırdım ama buna benzer bir dolandırıcılık orneği o anda bulamadım google da ve dosyayı mail den indirdim. setup dosyası tabiki açılmadı. Trojandı sanırım ve gece 2 de google hesabım youtube hesabım ele gecirildi.

adresine mail attım. siber suçlara da başvuracağım. adsense ve google da hesabımı kurtarın maili attım bakalım neolacak.

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
YouTube hesabinizdan ödeme aldiysaniz bu süreç daha hizli lehinize sonuçlanacaktır.

doktorix

Üye
Üye
Merhaba,

Eğer sonuç vermezse aşağıdaki adımları uygulamanızı tavsiye ediyorum.
Not: Salgın nedeniyle uzmanlar kısıtlı çalışmakta olup gecikmeler yaşanabilir.

Hesabımın güvenliği ihlal edildi
Saldırıya uğramış YouTube hesabını düzeltme

Saygılarımla,
Sezgin
Merhaba,

Eğer sonuç vermezse aşağıdaki adımları uygulamanızı tavsiye ediyorum.
Not: Salgın nedeniyle uzmanlar kısıtlı çalışmakta olup gecikmeler yaşanabilir.

Hesabımın güvenliği ihlal edildi
Saldırıya uğramış YouTube hesabını düzeltme

Saygılarımla,
Sezgin
tesekkurler onuda yazdim sagolun

Must Leisure

Üye
Üye
Selam
Çok fazla zaman kayıp etmeden sizi aşağıda vereceğim linkte, ingilizce başlık açacaksınız, bu konuda çok arkadaşa yardım edip kanallarını geri aldırdım , dilerseniz özel olarak da neler yapacağınız konusunda yardım ederim yardım ederim.
Başlık açtıktan sonra sizinle aynı sorunları olan bir başlığa gidip , yardım isteyeceksiniz , 24 saat içinde geri dönerler, sizin her iki adreste çalındığından dolayı , sizden google hesabınıza girip girmediğinizi soracaklardır, Bunla ilgili elinizde ekran görüntüleri olsun, çünkü bu sizden istenecektir, incelemeden sonra size google hesabınız vede çalınan hesaplar geri verilir

doktorix

Üye
Üye
Selam
Çok fazla zaman kayıp etmeden sizi aşağıda vereceğim linkte, ingilizce başlık açacaksınız, bu konuda çok arkadaşa yardım edip kanallarını geri aldırdım , dilerseniz özel olarak da neler yapacağınız konusunda yardım ederim yardım ederim.
Başlık açtıktan sonra sizinle aynı sorunları olan bir başlığa gidip , yardım isteyeceksiniz , 24 saat içinde geri dönerler, sizin her iki adreste çalındığından dolayı , sizden google hesabınıza girip girmediğinizi soracaklardır, Bunla ilgili elinizde ekran görüntüleri olsun, çünkü bu sizden istenecektir, incelemeden sonra size google hesabınız vede çalınan hesaplar geri verilir

cok tesekkurler bunuda yapmistim insallah donerler

Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8