Adsense'nin derdi ne?

  • Değerli kullanıcımız Ziyaretçi, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına forumumuzdaki kategorileri çeşitlendirdik. Ana sayfadan kategorileri inceleyebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kategoriler için sitenin en alt kısmında bulunan iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Birsen

Üye
Üye
15 Ağu 2020
5
2
3
Merhabalar 2 yıldır youtube kanalıma bağlı olan adsensemde ikinci kez sorun yaşıyorum adresim pinim onaylı ödeme almaya başlamışken ödeme yöntemimde ekli olan ödeme yöntemi kısmım bir anda ruh olup yok oldu ve bu sorunumu geçen yıl 2020'de Adsense @Yusuf ERGİŞİ sayesinde çözüme ulaştırdık.
Şimdi ise ABD vergi bilgileri kısmı gündemde onuda Adsense @DoğukanDemir yayınladığı güncel bilgiler sayesinde doğru bir şekilde hallettim ve onay maili geldi,buraya kadar herşey tamam eksik olmaması gereken kısım bana göre Ödeme bilgilerinizi doğrulayın kısmı bu kısma kimliğim ön kısmını net bir şekilde yükledim sonra google bana en son yapmış olduğu ödeme makbuzunuda yükledim gönderdim o kadar araştırdım herkes kimliğinin ön kısmının net resmini yükle doğrulanır bilgisine ulaştım fakat kimsede çıkıp demiyor ki kimliğinin net ön yüzünü ve banka ekstreni yükle diye bu arada Adsense ve google payments adres kimlik ad soyad hepsi tutarlı ve aynı bilgiler.Şimdi siz sevgili @Yusuf ERGİŞİ ve @DoğukanDemir bana yardımcı olmanızı önemle rica ediyorum iyi çalışmalar diliyorum...

WhatsApp Image 2021-03-10 at 21.51.22.jpeg
 

Doğukan Demir

Google Platinum Product Expert
Destek Ekibi
8 Mar 2019
593
462
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com
Özelden geri dönüş yaptım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...