• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

- bakiye ne demek?

bynb1

Üye
Üye
Katılım
6 Eyl 2019
Mesajlar
5
Adsense hesabim askıya alınmıştı bugün kalkti. Bakiyede 284 tl ve 44 tl vardı kestiler 84 tl kaldı. Şimdi ödeme takep edildi diye mail geldi karşılaştığım manzara bu. Zaten bakiyededeki bütün para çekilmişken -196 ne anlama geliyor? 20190906_214751.jpg
20190906_215306.jpg
 

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
Katılım
10 Nis 2018
Mesajlar
812
Web sitesi
yusufergisi.com
Merhaba,

Adsense Şartlar ve Koşullar'da açıkça belirtildiği üzre, geçersiz etkinliklerden elde edilen kazançlar geçmişe dönük olarak değerlendirilir ve varsa adsense hesap sahibinden mahsup edilir. Şu durumda - ile belirtilen bakiye kadar Google a borçlu gözüküyorsunuz. Hesabınız kapatılarak borçlu görünmüş olsa idiniz, bir şekilde google sizden bahse konu bakiyeyi tahsil ederdi. Ancak borcunuzu kazancınızdan mahsup etmek adına, hesabınızı kapatmamışlar ve geçersiz etkinlik, geçersiz trafik oluşturmadan elde etmiş olduğunuz kazançlardan düşüm yapılacaktır. Geçersiz aktivitelerle ilgili işlemleriniz devam ederse, hesabınız kapatılarak mahsup yoluna giderler.

Yaşadığınız bu durum için üzgünüm, bir an önce hesabınıza ve size zarar gelmeden çözüme kavuşmanız dileğiyle, sağlıklı günler dilerim.

@Bayram Şenakar :) Değerli katkılarınız, destekleriniz için çok teşekkür eder, sagyılar sunarım.
 


Üst
kadın forumu hayvan forumu