Ban sorununu nasıl çözebiliriz?

recepasann

Üye
Üye
27 Mar 2019
3
1
3
2 yıllık bir websitem var, günlük +35k tekil hit alıyor. En az 5 defa ban yedik bu süreçte, buna bir çözüm bulamaz mıyız? Siteye 301 çekmekten mahvoldu. Gelen paranın vergisini veriyorum, yasal olarak bir sorunum yok. Fakat bu ban işi çok sıkıntıya sokuyor bizi.

• Beğen
Tepkiler: Atacbala

Sezgin GÜLER

Google Silver Product Expert
Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Merhaba,

Her ne kadar kitleniz olmuş olsa bile tüm AdSense Politika İhlali olduğunda ve hesabınız tespit edildiğinde banlanma söz konusudur.
Politika İhlallerine uygun şekilde davrandığınızda sorun olmayacaktır.
Reklam ve reklamcıları korumak amacıyla uyum sağlanması gerekmektedir.

Ayrıca sizden kaynaklanmayan durum ise saldırı varsa buna sabotaj diyebiliriz. Bundan korunmak için önlem alabilirsiniz.
Sabotaj nedir ve nasıl önlenir?

Saygılarımla,
Sezgin

• Beğen
Tepkiler: Bayram ŞENAKAR

recepasann

Üye
Üye
27 Mar 2019
3
1
3
Merhaba,

Her ne kadar kitleniz olmuş olsa bile tüm AdSense Politika İhlali olduğunda ve hesabınız tespit edildiğinde banlanma söz konusudur.
Politika İhlallerine uygun şekilde davrandığınızda sorun olmayacaktır.
Reklam ve reklamcıları korumak amacıyla uyum sağlanması gerekmektedir.

Ayrıca sizden kaynaklanmayan durum ise saldırı varsa buna sabotaj diyebiliriz. Bundan korunmak için önlem alabilirsiniz.
Sabotaj nedir ve nasıl önlenir?

Saygılarımla,
Sezgin
Hocam rakipler ban yemiyor, birisi bizi ölümüne şikayet ediyor herhalde, çözemedik bu olayı.

Sezgin GÜLER

Google Silver Product Expert
Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Aşağıdaki verdiğim adreslere göz atmanızı ve ayrıca ailenizden birinin adına Adsense hesabı alabilir ve önlem almanızı öneririm.
Hesabın kapatılmasına neden olan başlıca geçersiz trafik ve politika ihlalleri
Geçersiz trafiğin tanımı

• Beğen
Tepkiler: Bayram ŞENAKAR

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Dostum şuan acikmi adsensin bilmiyorum ama en güzeli ben tiklama orani %5 civarinin üzerine çıktigi her gün sabotaj olabilir diye başvuru atiyorum yarin bir gün sikinti olursa diye benden çıksın,kitlesinin yakalamış kimse hile yapip hesabını riske atmaz zaten bu sekilde çok mağduriyet olduğu aşikar umarim bir an evvel düzelir.