Bank kartımın Vakti bitmiş

• Değerli kullanıcımız Ziyaretçi, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına forumumuzdaki kategorileri çeşitlendirdik. Ana sayfadan kategorileri inceleyebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kategoriler için sitenin en alt kısmında bulunan iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Xasizade

Üye
Üye
23 Şub 2021
2
0
1
Merhaba. Ben adsense 2 yıl önce adsense ödenmesi için bir bank kart numaramı yazmışdım. 1 kez ödeme çekdim. Sonra youtube-da para kazanma deaktiv olunca o iş öyle kaldı. Şimdi kazancım aktiv olunca orda para birikti. Ama şu sırada bank kartımın vakiti dolmuş ve ben kaldırmayı unutmuşum. Şimdi bakdıyımda adsense ödemeyi o hesaba yapmış. Böyle bir durumla karşılaşan oldumu? Nasıl olacak o iş? Para boşamı gitmiş şimdi? Bu arada yazımda kusurlar oldusa kusuruma bakmayın Azeriyim 🙂

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
460
291
63
Merhaba. Ben adsense 2 yıl önce adsense ödenmesi için bir bank kart numaramı yazmışdım. 1 kez ödeme çekdim. Sonra youtube-da para kazanma deaktiv olunca o iş öyle kaldı. Şimdi kazancım aktiv olunca orda para birikti. Ama şu sırada bank kartımın vakiti dolmuş ve ben kaldırmayı unutmuşum. Şimdi bakdıyımda adsense ödemeyi o hesaba yapmış. Böyle bir durumla karşılaşan oldumu? Nasıl olacak o iş? Para boşamı gitmiş şimdi? Bu arada yazımda kusurlar oldusa kusuruma bakmayın Azeriyim 🙂
İban a yapmis olabilir kartinizin suresi bitsede hesabınıza dusmus olabilir ilgili bankayla görüşün.