başka bir adsense hesabı daha var!

partrekon

Üye
Üye
27 Tem 2020
3
0
1
benim ana hesabım mstf.324@gmail.com olan hesabımdır başka hesabım yoktur varsada ben bilmiyorum adsenseye girdiğimde "Başka bir AdSense hesabınız daha olduğu görülüyor. Kullanıcı başına yalnızca bir hesaba izin verilmektedir. Bu hesabı kullanmak için lütfen diğerini kapatın. " uyarısı alıyorum sizden ricam lütfen başka hesabım olmadığını doğrulayın varsada kapatmanızı rica ediyorum. En kısa sürede sizden cevap bekliyorum

cankocaman

Üye
Üye
29 Tem 2020
2
0
1
Farklı e-posta adresleriniz varsa onların bilgilerini değiştirin. Örneğin ben, isim soy isim, telefon gibi bilgilerimin aynı olduğu iki farklı gmail kullanıyordum. Bir tanesinin ismini soy ismini, telefon numarasını, adresini, yaşını vs değiştirin. Sorun düzelecektir.

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
309
126
43
Farklı e-posta adresleriniz varsa onların bilgilerini değiştirin. Örneğin ben, isim soy isim, telefon gibi bilgilerimin aynı olduğu iki farklı gmail kullanıyordum. Bir tanesinin ismini soy ismini, telefon numarasını, adresini, yaşını vs değiştirin. Sorun düzelecektir.
Peki bunu yaptınız diyelim , sonra ne olacak ? sizden gerçek kimlik bilgileri istendiği zaman , ne göndereceksiniz? Düzenlemiş olduğunuz o isimlere ait olan bilgiler mevcut mu ? hayır, .
Bunun yerine , tanıdığınız 18 yaşından büyük bir akrabanız yada herhangi bir tanıdık adına google hesabı açıp oradan bir adsense oluşturacaksınız, ilerleyen zamanlarda o kişiye kolayca ulaşmanız gerekiyor , bundan dolayı seçiminizi dikkatli yapın

partrekon

Üye
Üye
27 Tem 2020
3
0
1
benim başka bir hesabım yok tek bir adsense hesabı kullanıyorum ve bu hata ile karşılaşıyorum benim isteğim adminler kontrol edip tek bir hesabım olduğunu teyit etsinler başka hesabım varsada kapatsınlar cevap bekliyorum...